Selena Gomez - nowa fryzura. Teraz wygląda jak Rachel z serialu "Przyjaciele"

Selena Gomez zaskoczyła ostatnio swoich fanów nową fryzurą. Gwiazda zdecydowała się na metamorfozę inspirowaną trendem prosto z lat 90. i serialową Rachel Green. Fani gwiazdy nie ukrywają, że niezwykle podoba im się ta zmiana.

Po przerwie, którą Selena Gomez zrobiła sobie od medialnego życia, powoli wraca do show-biznesu i dalej rozwija swoją zawodową karierę. Gwiazda wydała niedawno kolejną płytę, koncertuje, jest aktywna w social mediach, a także udziela wielu wywiadów. Niedawno była gościem w programie Kelly Clarkson i zaskoczyła wszystkich nową fryzurą.

Zobacz wideo Jak wykonać fryzurę zwiększającą objętość?

Selena Gomez i jej nowa fryzura. Gwiazda wygląda jak Jennifer Aniston w serialu "Przyjaciele"

8 marca Selena Gomez była gościem w programie Kelly Clarkson Show, w którym m.in. promowała swój najnowszy muzyczny album "Rare". Selena zaskoczyła wszystkich fanów już po wejściu do studia. Wszystko to za sprawą nowej fryzury, na którą zdecydowała się gwiazda. Nie ma wątpliwości, że fryzura inspirowana była włosami Rachel Green z serialu "Przyjaciele", w którą wcieliła się Jennifer Aniston. Potwierdziła to bowiem na Instagramie sama stylistka Seleny, Marissa Marino. Włosy Seleny Gomez zostały skrócone, wycieniowane, delikatnie rozjaśnione i podkręcone, dzięki czemu zyskały na objętości. Możemy przeczuwać, że ta fryzura stanie się prawdziwych hitem nadchodzących miesięcy.

Rachel była moim życiem

- przyznaje sama Selena.

 
Więcej o: