Katarzyna Zielińska zaskoczyła wszystkich i pokazała się w długich, ciemnych włosach. "Hit czy kit?"

Katarzyna Zielińska zaprezentowała się fanom w zupełnie nowej odsłonie. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda w długich, brązowych włosach. Fani byli zachwyceni

Katarzyna Zielińska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka, którą obecnie możemy podziwiać na antenie Polsatu w serialu "Zawsze warto", od lat wierna jest krótkim włosom koloru rudego. Tym razem jednak gwiazda zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w długich, brązowych włosach. Jak wam się podoba w takim niecodziennym wydaniu? Pasuje jaj taki kolor i taka długość?

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska wyznała, czy traktuje Julię Wieniawę jako konkurencję

Katarzyna Zielińska i nowa fryzura

Katarzyna Zielińska zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest nie do poznania. Popularna aktorka, której znakiem rozpoznawczym są krótkie, rude włosy, zaprezentowała się w długich i brązowych puklach.

A u nas od rana robota wrze. Dzisiaj tak mnie dziewczyny wyszykowały. Hit czy kit? Jak sądzicie? Ps. Ja nie ukrywam, że lubię siebie w takim aktorskim wydaniu

- napisała na Instagramie Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska nie napisała tego wprost, ale domyślamy się, że to tylko peruka i stylizacja na potrzeby jej kolejnego dnia zdjęciowego.

 

Katarzyna Zielińska w długich, brązowych włosach. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze zachwyconych fanów gwiazdy.

Myślałam, że to Weronika Rosati. Super wyglądasz!!!
Super pani wygląda
Piękna fryzura
Ale czad. Powinna pani mieć takie włosy

- to tylko wybrane komentarze z licznych pozytywnych, które pojawiły się pod zdjęciem Katarzyny Zielińskiej.

Więcej o: