Agata Kulesza zaskoczyła nową fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. "Ale laska"

Agata Kulesza zaskoczyła ostatnio swoich fanów, pokazując się im w zupełnie odmienionej fryzurze. Aktorka miała na głowie afro. Nie wiadomo, czy to zmiana na stałe, czy tylko chwilowa, jednaki fani gwiazdy byli zachwyceni jej nową fryzurą.

Agata Kulesza zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka od lat wierna jest swoim długim, ciemnym włosom. Gwiazda jedynie delikatnie zmienia ich długość, ewentualnie odcień na lekko jaśniejszy. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest praktycznie nie do poznania. Sami zobaczcie. Fanom aktorki jej nowa fryzura bardzo przypadła do gustu, a wam jak się podoba?

Zobacz wideo Podpowiadamy, jak szybko i w prosty sposób ujarzmić kręcone włosy

Agata Kulesza i jej nowa fryzura

Agata Kulesza opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wprawiło w niemałe zaskoczenie jej fanów.

Lubicie make-up?

- zapytała na Instagramie Agata Kulesza.

Na zdjęciu aktorka ma usta pomalowane na intensywny, czerwony kolor. Jednak większą uwagę wszystkich, w tym i naszą, przykuła nowa fryzura gwiazdy. Agata Kulesza ma jakby jaśniejszy kolor włosów, które dodatkowo są mocno skręcone w małe sprężynki, tworząc na głowie aktorki afro. Jak wam się podoba aktorka w takim mocno niecodziennym wydaniu? Naszym zdaniem nowa fryzura dodała Agacie Kulesze większej wyrazistości i pazura. 

Agata Kulesza w kręconych włosach. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów aktorki nie trzeba było długo czekać. Zdjęcie Agaty Kuleszy, na którym ta zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze, nie przeszło niezauważone. Zdobyło bardzo dużą liczbę lajków i pozytywnych komentarzy.

Fajnie pani w takich włosach
Ooo coś innego, ale też pasuje
Kurczę. Fajnie pani wygląda w takim wydaniu
Super
Ale laska

- jak widać po komentarzach fanów Agaty Kuleszy, nowa fryzura aktorki zdecydowanie przypadła im do gustu. 

 

Na ten moment nie wiadomo, czy nowa fryzura Agaty Kuleszy to zmiana na stałe, czy tylko element charakteryzacji podczas pracy aktorskiej gwiazdy.

Więcej o: