Nowa fryzura Kate Middleton. Już tak nie wygląda

Nowa fryzura Kate Middleton może stać się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Jej nowe uczesanie to jeden z największych trendów na wiosnę 2020.

Długie brązowe włosy były przez wiele lat jednym ze znaków rozpoznawczych Kate Middleton. Kilka miesięcy temu księżna rozjaśniła jednak włosy. Z kolei w ostatnim czasie zdecydowała się na kolejną drobną zmianę. 

Nowa fryzura Kate Middleton

Kate Middleton ma nową fryzurę. Księżna, której uczesania, makijaże i stylizacje są inspiracją dla kobiet na całym świecie, zdecydowała się na modną grzywkę na bok. Warto wspomnieć, że będzie to jedno z najmodniejszych rozwiązań na wiosnę 2020.

Nowe uczesanie możemy zauważyć na jednej z najnowszych grafik, która została opublikowana na oficjalnym profilu księżnej Kate i księcia Williama na Instagramie:

 

Kate Middleton - fryzura z przedziałkiem na bok

Nowe uczesanie Kate Middleton to jeden z największych trendów na wiosnę 2020. Mimo że do tej pory wiele gwiazd lansowało fryzury z przedziałkiem na bok, w niedalekiej przyszłości moda nieco ulegnie zmianie.

Fryzury z przedziałkiem na bok. Więcej na temat tego trendu dowiesz się z naszego artykułu >>

Komu pasuje takie uczesanie? Na fryzurę z przedziałkiem na bok mogą zdecydować się posiadaczki różnych kształtów twarzy i typów urody. Poza tym sprawdzi się zarówno w przypadku włosów długich, jak i krótkich. To z całą pewności znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż fryzury z przedziałkiem na środku, które sprawdzają się najlepiej w przypadku posiadaczek owalnych i okrągłych twarzy.

Agata Kulesza zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Więcej na ten temat:

Więcej o: