Paulina Sykut-Jeżyna już tak nie wygląda. Ma nowy kolor włosów. Farbowała je w domu

Paulina Sykut-Jeżyna zapragnęła zmiany na wiosnę. Co prawda metamorfoza jest bardzo delikatna, ale za to jaki efekt! Prezenterka przyciemniła lekko swoje włosy. W nowym kolorze wygląda obłędnie.

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna prezenterka od lat wierna jest długim włosom, które sięgają jej mniej więcej do ramion. Jedynie ich kolor delikatnie modyfikuje, raz ma lekko jaśniejszy, innym razem ciemniejszy. Tym razem jednak prezenterka zapragnęła subtelnej zmiany. Paulina Sykut-Jeżyna pofarbowała swoje włosy na lekko ciemniejszy kolor. Co więcej, zrobiła to w domu. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Jaka była reakcja jej fanów? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak ciężko trenuje na swoją sylwetkę

Paulina Sykut-Jeżyna ma nowy kolor włosów

Paulina Sykut-Jeżyna najwidoczniej zapragnęła zmiany na wiosnę, ponieważ zdecydowała się na przyciemnienie swoich włosów. Efektami farbowania pochwaliła się na Instagramie. Warto zwrócić uwagę, że prezenterka swoją metamorfozę przeprowadziła w domu.

Ciemniejsze na wiosnę. Nowy kolor prosto z domowej łazienki. Po takim farbowaniu potrzebna jest dobra regeneracja. Dlatego od dzisiaj przez najbliższy tydzień Hairplex, który przygotuje włosy do farbowania i zregeneruje je po domowym farbowaniu

- napisała na Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów prezenterki nie trzeba było długo czekać. Nie przeszli obojętnie wobec nowego koloru włosów Pauliny Sykut-Jeżyny. Po ich reakcjach można wywnioskować, że metamorfozę gwiazdy ocenili za bardzo udaną.

Piękny, naturalny kolor
Paulinko, jestem zauroczony
Bardzo piękny kolor
Wyglądasz przepięknie

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

A jak wam się podoba nowy kolor włosów Pauliny Sykut-Jeżyny? My jesteśmy zdecydowanie na tak. Prezenterka wygląda bardzo kobieco, stylowo i naturalnie. W dodatku w nowym kolorze jej cera wygląda zdrowo i promieniście!

 
Więcej o: