Modna fryzura na boba na wiosnę 2020 - dowiedz się, jakie jej odmiany będą najpopularniejsze

Bob to fryzura, która od kilku sezonów cieszy się ogromną popularnością. Jest to nie tylko stylowe, ale także bardzo wygodne rozwiązanie. Dowiedz się, które odmiany tej fryzury będą modne wiosną 2020.

Bob to fryzura, która od wielu lat nie wychodzi z mody. Jest to świetna opcja dla pań, które obawiają się ekstremalnie krótkich cięć, a jednak chciałyby nieco skrócić długość swoich włosów. Boby cieszą się szczególną popularnością w sezonie wiosennym - wówczas wiele kobiet decyduje się na metamorfozy.

Jednak, jeśli jej klasyczna wersja boba cię nie przekonuje, masz jeszcze inne opcje do wyboru. Oto najpopularniejsze odmiany tej fryzury, które będą modne wiosną 2020. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się modną fryzurą na boba:

Modna fryzura na boba - blunt bob

Jedną z najciekawszych propozycji na sezon wiosenny jest blunt bob. To naturalna i swobodna fryzura, która pasuje do różnych typów urody i kształtów twarzy. Poza tym jest bardzo łatwa w ułożeniu. 

Bob blunt zapewnia efekt niekontrolowanego nieładu na głowie. Poza tym dodaje objętości w przypadku włosów rzadkich i cienkich. Zobacz, jak prezentuje się fryzura bob blunt:

 

Więcej na temat modnej fryzury bob blunt dowiesz się z naszego artykułu:

Modna fryzura na boba - cool girl bob

Kolejna odmiana klasycznego boba, która będzie cieszyła się popularnością w nadchodzącym sezonie wiosennym, to cool girl bob. Dzięki takiemu cięciu nie tylko będziesz wyglądała bardzo stylowo, ale także wyszczuplisz optycznie swoją twarz

Jak osiąga się ten efekt? Włosy u nasady są ułożone na gładko i prosto. Z kolei końcówki pasm muszą być nieco roztrzepane i powykręcane w różne strony. Dzięki temu powstaję nieregularne i bardzo delikatne fale.

Jak prezentuje się cool girl bob? Więcej informacji na ten temat oraz zdjęcia znajdziesz w naszym artykule:

Więcej o: