Jak obciąć włosy w domu? Jest na to prosta i szybka metoda na tzw. kucyka [WIDEO]

Jak samodzielnie obciąć włosy w domu? W naszym tekście poznasz prosty i szybki sposób na to. Co więcej nie wymaga on ani specjalnych umiejętności fryzjerskich, ani też pomocy drugiej osoby.

Jak obciąć włosy w domu? Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zadają sobie to pytanie, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Z naszego tekstu dowiesz się, jak szybko i w prosty sposób samodzielnie obciąć włosy w domu. Nie potrzebujesz do tego ani specjalnych umiejętności fryzjerskich, ani też drugiej osoby do pomocy.

Pamiętaj jednak, że decydując się na samodzielne obcinanie włosów w domu, postaw na delikatną, subtelną zmianę. Bardziej radykalne metamorfozy zostaw jednak specjaliście, czyli fryzjerowi.

Zobacz wideo Prosta i szybka do zrobienia fryzura do domu. Warkocz bez plecenia:

Jak obciąć włosy w domu? Odpowiadamy krok po kroku

Obecnie wszystkie salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure itp. są zamknięte. Trzeba sobie zatem jakoś samodzielnie radzić w domu. Jak obciąć włosy w domu? Jest na to jedna, prosta metoda, która od kilku dni robi furorę w sieci. Nic dziwnego! Jest naprawdę szybka i nietrudna. Ta prosta metoda obcinania włosów na tzw. kucyka zajmie ci maksymalnie 10 minut. 

Jak obciąć włosy w domu? Poznaj popularną metodę na tzw. kucyka

Jak obciąć włosy w domu? Jest na to prosty sposób - metoda na tzw. kucyka. Instrukcje do niego bez problemu znajdziecie w sieci, a filmiki te robią furorę. Dzięki tej metodzie możecie skrócić włosy o dowolną długość. My jednak zalecamy subtelne i delikatne zmiany np. podcięcie zniszczonych końcówek.

Jak obciąć włosy w domu:

  • umyj włosy, wysusz je (nie obcinaj na mokro) i wyprostuj np. przy pomocy zwykłej prostownicy, na koniec dokładnie jeszcze rozczesz,
  • zwiąż włosy w kucyk na czubku głowy (powinien znajdować się równo na samym środku),
  • następnie weź drugą gumkę i zwiąż nią włosy na takiej długości, na jakiej chcesz obciąć swoje pukle,
  • weź nożyczki i obetnij włosy tuż nad gumką.

Dla ułatwienia zamieszczamy również wideo z dokładną instrukcją: jak w w prosty sposób obciąć włosy w domu:

 

Obcinanie grzywki w domu. Jak to zrobić samodzielnie?

A może chcesz obciąć grzywkę w domu? To również nie stanowi problemu. Obcinanie grzywki wbrew pozorom nie jest tak trudne, jakby mogło się wydawać. Aby dobrze to zrobić, trzeba jednak znać kilka podstawowych zasad. Trzeba również wiedzieć, jak dopasować grzywkę do kształtu twarzy. Odpowiedzi znajdziecie w naszym tekście.

Więcej o: