Jak ukryć odrosty? Poznaj proste, domowe i szybkie sposoby na odświeżenie koloru włosów

Jak skutecznie ukryć odrosty, kiedy nie możesz udać się do fryzjera? Postaw na domowe sposoby. Są proste, tanie i sama możesz je zastosować.

Odrosty to zmora wszystkich kobiet, które farbują swoje włosy. Problem ten dotyka przede wszystkim te, które mają ciemne swoje naturalne kosmyki i rozjaśniają je. Jak zatem szybko ukryć odrosty? Poznajcie kilka najlepszych trików.

Zobacz wideo Prosta fryzura na święta? Warkocz bez plecenia:

Jak ukryć odrosty? Ozdoby do włosów: opaski i chustki

Bardzo szybkim i prostym rozwiązaniem na ukrycie odrostów jest założenie opaski do włosów bądź też chusty. Te pierwsze są bardzo modne już od kilku sezonów. Taka metoda nie dość, że szybko pomoże zamaskować odrosty na włosach, to doda również naszej fryzurze charakteru i stylu.

Jak ukryć odrosty? Zrób loki

Odrosty zdecydowanie bardziej widoczne są na prostych włosach. Zatem jeśli chcesz je skutecznie zamaskować, zrób sobie loki. To sprawdzony sposób wielu gwiazd. Nie dość, że ukryją odrosty, to jeszcze odwrócą od nich uwagę.

Jak ukryć odrosty? Płukanki roślinne

Jak ukryć odrosty? Zrób sobie płukankę roślinną. Taki zabieg nie dość, że lekko zmieni odcień naszych włosów, to jeszcze dodatkowo będzie je pielęgnował. Niestety, aby płukanki roślinne zadziałały, potrzeba trochę czasu i cierpliwości.

Jak ukryć odrosty? Postaw na spray lub sztyft koloryzujący/maskujący

Taki spray bądź też sztyft koloryzujący lub maskujący to rozwiązania na szybko, kiedy się spieszymy, mamy mało czasu, a potrzebujemy dosłownie na już ukryć swoje odrosty. Kosmetyki te bez problemu kupisz w każdej drogerii. To najlepsze rozwiązanie w podbramkowych sytuacjach, które na szybko pozwoli ci zamaskować odrosty. Taki kosmetyk - spray lub sztyft koloryzujący jest naprawdę prosty w użyciu.

Więcej o: