Warkocz push up - modna fryzura, która szybko stała się hitem. Jak ją zrobić? Odpowiadamy [WIDEO]

Warkocz push up to niekwestionowany hit na sezon wiosna 2020. W internecie, głównie na Instagramie oraz Pintereście, znajdziecie mnóstwo inspiracji związanych z tą modną fryzurą. Jak zrobić warkocz push up? To bardzo proste!

Warkocz push up to doskonała propozycja dla wszystkich pań z długimi włosami, bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Taka modna fryzura idealnie sprawdzi się na co dzień czy do pracy, jak również na wieczorne wyjścia oraz na śluby i wesela. Warkocz push up to stylizacja włosów, która jest bardzo kobieca i stylowa, ponadto dodaje uroku. Jak ją zrobić? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części naszego tekstu. Wbrew pozorom jest to bardzo proste. A jaki daje efekt!

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia - prosta, szybka i efektowna fryzura:

Warkocz push up - modna fryzura [trendy na sezon wiosna 2020]

Warkocze to ponadczasowa klasyka, która regularnie powraca do mody. Tak samo jest i w tym sezonie wiosna 2020. Klasyka znowu wraca do łask. Wielu paniom to uczesanie zapewne kojarzy się z czasami dzieciństwa, gdy mamy uplatały im warkoczyki do przedszkola lub do szkoły. Jednak trendy mają to siebie, że lubią cyklicznie wracać do klasyki. Tak jest i w tym przypadku. Ta prosta fryzura wraca do łask i obecnie chętnie zaplatają ją nie tylko małe dziewczynki, ale również starsze panie.

Warkocz push up to jedna z najbardziej popularnych i modnych odmian zaplatanych fryzur na ten sezon wiosna 2020. Taka stylizacja włosów jest efektowna, elegancka i wbrew pozorom wcale nie jest trudna do zrobienia. Nie wymaga specjalnych umiejętności fryzjerskich.

Warkocz push up - jak zrobić krok po kroku

Warkocz push up zaczynamy robić od dwóch kucyków. Przy czym jeden zrób na samym czubku głowy, a drugi (tej samej wielkości) poniżej niego. Kucyk, który znajduje się na górze, podziel na dwa równe pasma, które przełóż pod dolnym kucykiem. Ten drugi wyciągamy do góry i przerzucamy na przód twarzy, żeby nam nie przeszkadzał. Do dolnego kucyka dobieramy po dwa cienkie pasma z obu stron i związujemy gumką. Bierzemy pasmo z góry, znowu dzielimy na pół i ponownie chowamy pod spód kucyka, który znajduje się na dole. Ten drugi wyciągamy do góry i przerzucamy na przód twarzy. Do dolnego kucyka dobieramy po dwa cienkie pasma z obu stron i związujemy gumką. I tak powtarzamy te czynności aż do samych końcówek.

Dla ułatwienia mamy dla was proste wideo z instrukcją, jak zrobić warkocz push up krok po kroku:

 

Warkocz push up - dodatkowe wskazówki

Warkocz push up nie powinien być gładki i ciasno zapleciony. Dlatego też staraj się delikatnie wyciągać każde pasmo. W ten sposób nadasz swoim włosom objętości i puszystości. Przy okazji warto wiedzieć, że taka modna fryzura warkocz push up jest idealna dla posiadaczek włosów rzadkich i cienkich. Nada im optycznie objętości.

Więcej o: