Fryzury dla 50 latki. Oto stylizacje, które skutecznie odejmą lat

Fryzura potrafi skutecznie odjąć lub dodać lat. Decydując się na zmiane warto wybrać taką stylizację, która będzie korzystna dla nas. Jakie fryzury sprawdzą się u 50 latki? Oto trzy niezwodne cięcia, które odmładzają i dodają klasy dojrzałym kobietom.
Zobacz wideo Gwiazdy, które zmieniły swoje fryzury

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce wyglądać i czuć się pięknie. Pomóc w tym mogą odpowiednie fryzury. U dla 50 latki najlepiej sprawdzą się krótsze pasma, które nadają lekkości, są eleganckie i co najważniejsze łatwe w codziennej stylizacji.

Fryzury dla 50 latki - krótkie cięcia w stylu pixie cut

Krótko ścięte włosy odejmują lat i sprawiają, że dana kobieta wygląda znacznie młodziej i bardziej kobieco. Dlatego fryzura w stylu pixie cut sprawdzi się zarówno u młodych, jak i bardziej dojrzałych kobiet. To cięcie charakteryzuje się postrzępionymi pasmami, które łatwo można układać na różny sposób - gładko zaczesane lub w artystyczny nieład. 

Fryzury dla 50 latki - klasyczny bob

Bob to w ostatnich sezonach jedna z modniejszych fryzur. Jest chętnie wybierana przez kobiety, gdyż jest efektowna kobieca i łatwa w stylizacji. Cięcie na boba polega na skróceniu włosów najczęściej do wysokości żuchwy - może występować w wariancie z grzywką lub jako cięcie asymetryczne. Efekt końcowy zależy od osobistych upodobań.

Fryzury dla 50 latki - dłuższy long bob

Long bob to dłuższa wersja klasycznego boba, która długością sięga najczęściej do obojczyków. To cięcie idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, które nie przepadają za drastycznym skracaniem włosów. Long bob pasuje niemal do każdego typu urody i co najważniejsze jest łatwy w stylizacji - włosy dobrze wyglądają w wersji prostej, jak i kręconej, a także w luźnym upięciu.

Więcej o: