Sylwia Grzeszczak z najmodniejszym dodatkiem do włosów. To wielki hit już od kilku sezonów

Sylwia Grzeszczak swoją nieco odmienioną fryzurę uzupełniła supermodnym dodatkiem, czyli opaską do włosów. To był strzał w 10! Taka ozdoba stanowi świetne uzupełnienie stylizacji i dodaje jej smaczku.

Sylwia Grzeszczak jakiś czas temu mocno zaskoczyła swoich fanów, decydując się na poważną zmianę w wyglądzie. Jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek diametralnie zmieniła kolor włosów. Wcześniej nosiła ciemny brąz, jednak w lipcu 2019 roku mocno rozjaśniła swoje pukle. Od tego czasu ma na głowie platynowy blond. Swoje długie włosy nosi zazwyczaj rozpuszczone, dość często mocno pokręcone.

Sylwia Grzeszczak w modnej opasce do włosów

Sylwia Grzeszczak niedawno podcięła swoje włosy, które teraz sięgają jej trochę poniżej ramion. Ostatnio nosi je również wyprostowane. Na swoim najnowszym zdjęciu zaprezentowała się w modnej opasce do włosów. To niekwestionowany hit już od kilku sezonów. I wciąż jest to supermodny dodatek do włosów.

Sylwia Grzeszczak zachwyca swoją fryzurą

Sylwia Grzeszczak opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądała podczas swojego mini koncertu online w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Uwagę zwraca modna, szeroka opaska do włosów. Kolorystycznie dobrana jest do całej stylizacji piosenkarki: czarno-białej. Dodatkowo ma kokardę oraz żółte elementy. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Sylwia Grzeszczak wygląda przepięknie i bardzo urokliwie. Sami zobaczcie:

 

Modne opaski do włosów - trendy 2020

Opaski do włosów do trend w stylizacji, który święci triumfy już od kilku sezonów. I wciąż jest modny! Taka prosta i niedroga ozdoba potrafi dodać charakteru i smaczku całej stylizacji, a nawet zupełnie odmienić fryzurę.

Modne opaski do włosów - które?

Które opaski do włosów są najbardziej modne? Dwa rodzaje. Po pierwsze, te grube, które dość mocno rzucają się w oczy. Mogą być kolorowe, bądź też czarne, imitujące skórę. Drugim rodzajem modnych opasek do włosów, są te cienkie, które wyglądem przypominają bardziej biżuterię. Są np. z robione z drobnych perełek, bądź też z błyszczących elementów.

Modne opaski do włosów - jak je nosić?

Posiadaczki długich włosów mogą postawić na delikatne i naturalne fale, a swoją fryzurę uzupełnić dość cienką, biżuteryjną opaską. Innym rozwiązaniem jest spięciem pukli w koczek bądź też w warkocz i założenie do tego grubej opaski.

Więcej o: