Marcelina Zawadzka zaszalała z nową fryzurą. W takim wydaniu jej nie widzieliśmy. Wygląda jak nastolatka!

Marcelina Zawadzka zaskoczyła ostatnio swoich fanów nową fryzurą. Uczesanie odjęło jej lat, a fani wprost rozpływali się w zachwytach nad wyglądem prezenterki.

Marcelina Zawadzka jest jedną z tych polskich gwiazd, które raczej nie eksperymentują z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej popularnych prezenterek od lat wierna jest długim włosom, których kolor jedynie delikatnie zmienia: raz jest jaśniejszy, raz ciemniejszy. Jednak zawsze są to bardzo subtelne zmiany. Ostatnio Marcelina Zawadzka obcięła grzywkę. I to był strzał w 10!

Marcelina Zawadzka i jej nowa, zaskakująca fryzura

Marcelina Zawadzka bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, relacjonując je na Instagramie. Prezenterka pokazuje, jak spędza wolny czas, gdzie podróżuje i jak dba o siebie. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak relaksuje się na swoim balkonie. Jednak uwagę większości osób zwróciła nowa, zaskakująca fryzura gwiazdy.

Marcelina Zawadzka swoje długie, blond włosy mocno spięła do tyłu, pozostawiając z przodu tylko dwa cienkie warkoczyki po obu stronach twarzy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Trzeba przyznać, że fryzura odmłodziła prezenterkę "Pytania na śniadanie". Marcelina Zawadzka wygląda jak nastolatka! Sami zobaczcie:

 

Marcelina Zawadzka w warkoczykach. Zachwyceni fani zasypali ją komplementami

Nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej bardzo przypadła do gustu jej fanom. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem prezenterki "Pytania na śniadanie". Oto niektóre z nich:

Ale szał!
A pani jest przepiękna.
Ale ty jesteś piękna.
Promieniejesz.
Więcej o: