Krem Nivea na włosy - prosty i tani sposób na gładkie oraz lśniące pasma

Krem Nivea na włosy? Tak, to wcale nie jest pomyłka. Kremowanie włosów staje się coraz popularniejsze, a jego efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. To świetna alternatywa dla olejowania, które może obciążać delikatne pasma. Jak działa i na czym polega kremowanie włosów?
Zobacz wideo Olejowe oczyszczanie twarzy - sposób Azjatek na piękną cerę

Kremowanie włosów to trend, który staje się coraz popularniejszy wśród maniaczek pielęgnacji włosów. To dobra alternatywa dla popularnego wśród kobiet olejowania, które nie zawsze sprawdza się przy cienkich i delikatnych pasmach, gdyż może je obciążać i sprawiać, że staną się oklapnięte i wizualnie nieświeże. Kremowanie włosów jest dla nich lżejsze, jednak równie skuteczne i zapewnia gładkie, lśniące oraz miękkie włosy.

Krem Nivea na włosy - na czym polega kremowanie włosów?

Kremowanie włosów wygląda niemal tak samo, jak ich olejowanie. Jednak w tym przypadku, na włosy nakładamy krem, a nie olej. Jednym z częściej polecanych w Internecie kremów jest popularny krem Nivea, który nie tylko daje na włosach pożądany efekt, lecz także jest tani i łatwo dostępny. Jednak kremowanie włosów możesz wykonać dowolnym kremem, który znajdziesz w domu - ważne jest jedynie, by wysoko w składzie nie zawierał alkoholu. Nakładając krem na włosy pamiętaj, że pasma nie mogą być "oblepione" kremem, wystarczy, by kosmetyk pokrył równomiernie włosy, jednak pozostał niewidoczny.

Kremowanie włosów krok po kroku 

Jak wykonywać kremowanie włosów? Wystarczy niewielką ilość kremu rozprowadzić równomiernie na pasmach i odczekać min. 30 minut. Jeśli twoje włosy tego wymagają, możesz pozostawić krem na włosach nawet przez kilka godzin. Na koniec wystarczy umyć kosmyki łagodnym szamponem i nałożyć ulubioną odżywkę. Całość dokładnie spłukać i gotowe!

Więcej o: