Szampański blond. Dzięki takiej kolorystyce włosy wyglądają na bardziej puszyste i gęstsze

Szampański blond to dosyć niekonwencjonalne rozwiązanie. Zobaczcie, jak prezentuje się jeden z najmodniejszych obecnie odcieni.

Prawdopodobnie w drugiej połowie maja zostaną otwarte salony fryzjerskie. Wiele osób poszukuje więc inspiracji, z której już niebawem będzie można skorzystać. Poznajcie szampański blond - jeden z najmodniejszych kolorów w tym sezonie.

Szampański blond - jak wygląda?

Szampański blond jest subtelną mieszanką tonów beżowych, złotych i różowych. Pięknie mieni się w świetle złocisto-różowymi refleksami. Dzięki temu włosy wyglądają na bardziej puszyste i gęstsze.

Szampański blond występuje w różnych wariantach. W zależności od gustu może wpadać w perłowe lub bardziej różowe tony. Zobaczcie, jak prezentuje się ten jeden z najmodniejszych odcieni:

 

Wypadają ci włosy? Poznaj przepis na maseczkę drożdżową, która daje świetne rezultaty:

Szampański blond - dla kogo?

Szampański blond to ciekawe rozwiązanie dla osób, którym znudziły się bardziej klasyczne odcienie. Pasuje zarówno do krótki, jak i długich włosów. Jeśli zdecydujesz się na taką oryginalną koloryzację, pamiętaj o tym, by wybrać sprawdzony salon fryzjerski, w którym pracuje się na produktach najwyższej jakości. 

Przeczytaj także:

Więcej o: