Wyszczuplające fryzury dla kobiet. Dzięki nim odejmiesz sobie optycznie nawet kilka kilogramów

Fryzura potrafi zarówno optycznie dodać, jak i odjąć kilogramów. Jesteś posiadaczką okrągłej twarzy lub po prostu chcesz, by buzia wyglądała szczuplej? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy najmodniejsze wyszczuplające fryzury dla kobiet.

Chcąc optycznie wyszczuplić twarz, lepiej unikać fryzur, które ściśle przylegają do twarzy, a także bardzo krótkich cięć, które mogą podkreślać krągłe rysy. Najlepszą opcją będą włosy o długości sięgającej do ramion lub nieco za linię żuchwy. Pożądane są również wszelkie fale oraz artystyczny nieład, który nadaje lekkości. 

Zobacz wideo Efektowny i łatwy warkocz bez plecenia

Wyszczuplające fryzury dla kobiet - fale z przedziałkiem na środku

To jedna z prostszych i bardziej uniwersalnych fryzur, która optycznie wysmukli twarz. Wszystko za sprawą przedziałka na środku i luźnych fal, które delikatnie okalają buzię, nadając całości niezwykłej lekkości. Co więcej, taka fryzura sprawdzi się nie tylko na co dzień, lecz także na większe wyjścia.

Wyszczuplające fryzury dla kobiet - kucyk z luźno opadającymi pasmami

Nie przepadasz za noszeniem rozpuszczonych włosów, jednak chcesz wyszczuplić twarz? W tym wypadku najlepiej sprawdzi się luźny kucyk upięty dość wysoko, z kosmykami wypuszczonymi tuż przy twarzy. To prosta w wykonaniu, ale bardzo kobieca fryzura.

Wyszczuplające fryzury dla kobiet - luźny warkocz w stylu boho

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów i lubisz romantyczne upięcia, to z pewnością ta opcja jest dla ciebie. Luźny warkocz w stylu boho optycznie zwęża twarz, a dzięki odpowiednim dodatkom, ta fryzura sprawdzi się przy wielu okazjach. 

Wyszczuplające fryzury dla kobiet - zaczesane do tyłu

Włosy natapirowane na czubku i zaczesane do tyłu to propozycja dla pań, które dobrze czują się w bardziej rockowych klimatach. Taka fryzura wyszczupla twarz, bo środek ciężkości przenosi na górę, co automatycznie zmienia proporcje buzi.

Więcej o: