Lob - fryzura, która nie wychodzi z mody [ZDJĘCIA]

Lob to fryzura, która od wielu sezonów cieszy się ogromną popularnością. Jest nie tylko bardzo wygodna, ale także niezwykle stylowa. Dowiedz się komu pasuje to cięcie i zobacz w naszej galerii, jak prezentuje się fryzura lob.

18 maja 2020 roku zostaną otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne. Wiele osób poszukuje więc obecnie inspiracji, z których już niedługo będzie można korzystać. Jedną z najciekawszych propozycji na zbliżające się lato jest fryzura lob. To cięcie, które od wielu sezonów nie wychodzi z mody.

Lob - fryzura, która nie przestaje być modna

Lob, czyli long bob, to fryzura do ramion w lekkim nieładzie. To jedna z odmian cieszącego się ogromną popularnością boba. Lob jest zdecydowanie dobrą opcją dla pań, które chciałyby nieco odświeżyć swoją fryzurę, ale boją się radykalnych krótkich cięć. 

Dowiedz się więcej na temat wyszczuplających fryzur dla kobiet:

Lob: fryzura - dla kogo?

Fryzura lob pasuje do różnych typów urody, różnych kształtów twarzy i różnych grup wiekowych. Poza tym sprawdzi się zarówno w przypadku prostych, jak i falowanych włosów. Dlatego chyba każda osoba, której podoba się takie cięcie, może się na nie zdecydować. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się nową fryzurą:

Bob: fryzura na lato

Bardzo praktyczną i stylową opcją na lato będzie także fryzura bob. To charakterytyczne cięcie, które sięga linii brody. Taką fryzurę od lat lansuje m.in. naczelna amerykańskiego Vogue'a Anna Wintour. Bob to rozwiązanie bardzo eleganckie i ponadczasowe, które sprawdzi się przy różnych typach urody i kształtach twarzy. Poza tym w przypadku starszych pań optycznie odmładza.

Warto także wspomnieć, że fryzura bob to dobre rozwiązanie na lato. W czasie upałów jest bardzo wygodna i praktyczna. 

 

Przeczytaj także:

Więcej o: