Fryzura lob z grzywką. Komu pasuje, a kto powinien zrezygnować z tego pomysłu? [ZDJĘCIA]

Fryzura lob z grzywką jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią wygodę. To jedna z najciekawszych odmian klasycznego boba. Dowiedz się, komu pasuje takie cięcie i zobacz w naszej galerii zdjęć, jak prezentuje się fryzura.

Obecnie wiele osób poszukuje pomysłów na letnie metamorfozy. Jedną z najciekawszych opcji jest fryzura lob, czyli long bob. To wygodne i praktyczne cięcie, które sprawdza się w przypadku różnych typów urody i różnych rodzajów włosów. Poza tym to dobra opcja dla pań, które chcą odświeżyć swój wizerunek, a boją się radykalnych cięć (takich jak na przykład bardzo modne ostatnio pixie cut). 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chwali się nową fryzurą:

Fryzura lob z grzywką - stylowe i wygodne rozwiązanie

Lob, czyli long bob, to fryzura, którą wyróżnia lekki nieład. Dzięki temu cięcie prezentuje się niezwykle stylowo. To klasyczny bob w lekko przedłużonej wersji: włosy zazwyczaj sięgają do ramion. Takie cięcie doskonale współgra z grzywką. Jednak nie jest to opcja dla każdego. Zobacz, jak prezentuje się fryzura lob z grzywką:

 

Fryzura lob z grzywką - dla kogo?

Grzywka to jeden z najbardziej kontrowersyjnych elementów stylizacji. Jedni ją kochają, inni nie znoszą. To, czy akurat do nas pasuje ten dodatek, zależy nie tylko od kształtu twarzy, ale także w dużej mierze od typu urody. Dlatego też fryzura lob z grzywką nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Zdecydowanie bardziej uniwersalna jest podstawowa wersja tego cięcia, która sprawdzi się w przypadku wielu typów urody. 

Mamy jednak dobrą wiadomość. Jeśli ścięłaś już grzywkę i nie jesteś z niej zadowolona, zaczesz ją na bok. Taka wersja stylizacji pasuje wielu osobom. Dla porównania zobacz jak prezentuje się lob w wersji bez grzywki >>

Przeczytaj także:

Więcej o: