Krótkie fryzury damskie 2020. Jakie cięcia są teraz modne? [GALERIA ZDJĘĆ]

Krótkie fryzury 2020 damskie to nie tylko klasyczny bob. Dowiedz się, jakie krótkie włosy damskie są teraz modne i zobacz w naszej galerii zdjęć, jak prezentują się te cięcia.

Zbliża się lato. Wiele osób poszukuje więc pomysłu na krótkie fryzury, które o tej porze roku są bardzo wygodne i praktyczne. Coco Chanel mawiała, że gdy kobieta ścina włosy, to daje też znak, że niebawem zamierza także zmienić swoje życie. Jesteście więc gotowe na letnią metamorfozę? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najmodniejszych krótkich fryzur damskich na 2020 rok. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak farbuje w domu włosy:

Krótkie fryzury 2020 damskie: na pazia

Jedna z najciekawszych propozycji to fryzura na pazia. Jest nie tylko wygodna, ale także bardzo stylowa. Takie cięcie jak żadne inne podkreśla policzki. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku pań o pociągłych i szczupłych twarzach. Poza tym dobrze współgra z grzywką. 

Zobacz piękne ozdoby do włosów na Avanti24.pl!

Fryzury damskie krótkie włosy 2020: undercut

Od kilku sezonów bardzo modne są fryzury z efektem undercut. To doskonała opcja dla posiadaczek symetrycznych rysów twarzy.

Stylizacja undercut wiąże się z wygoleniem części włosów (zazwyczaj robi się to tylko po jednej stronie głowy). Z kolei po drugiej stronie zazwyczaj zostawia się asymetryczną i dosyć długą grzywkę. Przedziałek w takich fryzurach jest z reguły na boku. 

Krótkie włosy damskie: pixie cut z grzywką

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jednego z najmodniejszych krótkich cięć damskich ostatnich miesięcy, czyli pixie cut. Jest nie tylko bardzo nowoczesne i stylowe, ale także wyjątkowo wygodne. 

Nasza propozycja to pixie cut z grzywką. Taka opcja daje większe możliwości stylizacyjne - grzywkę możesz na przykład zaczesać do tyłu. Poza tym cięcie odmładza i dodaje lekkości. Pixie cut z grzywką pasuje zwłaszcza paniom o bardzo delikatnych rysach twarzy. 

Przeczytaj także:

Więcej o: