Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura ją odmłodziła

Agnieszka Kotońska, jedna z uczestniczek programu "Gogglebox", zdecydowała się na wiosenną metamorfozę i zmieniła kolor włosów, czym pochwaliła się na Instagramie. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że nowa fryzura zadziałała odmładzająco. - Aleś się odmłodziła. Z dziesięć lat sobie odjęłaś - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Sylwia Bomba z "Gogglebox": Schudłam 30 kg

Agnieszka Kotońska, to gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który cieszy się wśród widzów sporą popularnością. Agnieszka jest jedną z bardziej charyzmatycznych postaci show produkcji TTV, dzięki czemu szybko zdobyła wielu fanów. Obecnie, na swoim Instagramie, zgromadziła ponad 259 tys. obserwatorów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. W social mediach, Agnieszka Kotońska dzieli się swoim życiem codziennym, motywuje do treningu, a także pokazuje swoje metamorfozy.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" - nowa fryzura. "Z dziesięć lat sobie odjęłaś"

Ostatnio, Agnieszka Kotońska zdecydowała się poeksperymentować z wizerunkiem i postawiła na zmianę fryzury. Przez jakiś czas nosiła ciemniejsze włosy, jednak tym razem postanowiła znacznie je rozjaśnić. Nową fryzurą, jeszcze z salonu fryzjerskiego pochwaliła się na InstaStories. Później opublikowała również zdjęcie, pod którym posypało się mnóstwo komplementów odnoszących się właśnie do jej nowej fryzury. Według internautów, ta metamorfoza zadziałała na Agnieszkę Kotońską odmładzająco.

Super kolor włosów masz <3
Aleś się odmłodziła. Z dziesięć lat sobie odjęłaś.
W wersji blond lubię Cię najbardziej promieniejesz blaskiem
Pięknie w tym blondzie 

- pisali fani w komentarzach na Instagramie.

 
Więcej o: