Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze. To hit! Działa jak błyskawiczny lifting

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w supermodnej fryzurze bun lift. Taka stylizacja włosów daje efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo rodzi. Jej brzuszek jest już naprawdę duży. Gwiazda nie zniknęła jednak ze swoich mediów społecznościowych, na których ku uciesze fanów na bieżąco relacjonuje ostatnie dni swojej ciąży. Pokazała się również w supermodnej i odmładzającej fryzurze bun lift. Jak wygląda taka stylizacja włosów? W jaki sposób odejmuje lat? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan w zaskakującej sesji z koniem:

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej fryzurze bun lift. To hit na sezon wiosna/lato 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcia:

Moje wszystko... Kocham ich.

- napisała gwiazda.

Naszą szczególną uwagę przykuła bardzo modna fryzura prezenterki. Małgorzata Rozenek-Majdan swoje półdługie, blond włosy zebrała w ciasny koczek tzw. bun lift. Widać, że gwiazda doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach. Taka fryzura, którą miała Małgorzata Rozenek-Majdan, to hit na sezon wiosna/lato 2020. Jest nie tylko modna, wygodna, łatwa do zrobienia, ale również optycznie odmładza i działa jak błyskawiczny lifting.

 

Fryzura bun lift to hit wśród gwiazd! Odmładza i działa jak błyskawiczny lifting

Bun lift robi furorę wśród gwiazd. Nic dziwnego. Fryzura ta jest bardzo prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty w postaci błyskawicznego liftingu. Wystarczy zrobić sobie na głowie bun lift, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Fryzura bun lift - co to?

Fryzura bun lift to po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki. 

Bun lift - jak zrobić?

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Więcej o: