Bun lift: fryzura, która zapewnia ekspresowy lifting twarzy [ZDJĘCIA]

Bun lift to stylizacja, która od wielu sezonów cieszy się popularnością. Daje efekt błyskawicznego liftingu i nie jest wcale tak skomplikowana, jak pozornie mogłoby się wydawać. Dowiedz się więcej na temat bun lift i zobacz w galerii zdjęć, jak prezentuje się uczesanie.

Bun lift to stylizacja, która daje efekt napiętej i uniesionej skóry. Poza tym wygładza optycznie zmarszczki. I co bardzo istotne, do jej wykonania nie potrzeba zaawansowanych umiejętności. Jeśli jesteś więc posiadaczką odpowiednio długich włosów, bez problemu powinnaś poradzić sobie z tym zadaniem. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę:

Bun lift - fryzura, którą pokochały gwiazdy

Bun lift to stylizacja, którą pokochały gwiazdy na całym świecie. W ostatnim czasie lansowały ją m.in. Bella Hadid, Jennifer Lopez, Rita Ora i Zendaya. Królowała także na licznych pokazach w czasie tygodni mody.

Wiele osób może zastanawiać się, w czym tkwi sekret tego uczesania. Bun lift to po prostu zrobiony wysoko na głowie kok. Włosy w tym przypadku są gładko zaczesane, mocno zebrane i spięte gumką. 

Sprawdź ozdoby do włosów na Avanti24.pl!

Bun lift - jak wykonać?

Dzięki takiemu uczesaniu skóra podnosi się do góry. To z kolei zapewnia optyczny efekt liftingu twarzy. Jak wykonać taką stylizację?

 

Okazuje się, że nie jest to trudne. Wystarczy kilka prób i będziesz mogła cieszyć się piękną fryzurą. Aby się zainspirować, obejrzyj galerię zdjęć, którą znajdziesz u góry artykułu. Mamy także ważną wskazówkę. Jeśli chcesz nauczyć się wykonywać bun lift, musisz przede wszystkim pamiętać o tym, że twoje włosy mają być związane w bardzo ciasny kok i zaczesane na gładko. Co istotne, nie mogą być zbyt luźne. 

Przeczytaj także:

Więcej o: