Karolina Szostak zaszalała z fryzurą. W nowej odsłonie jest nie do poznania

Karolina Szostak nie eksperymentuje raczej z fryzurą. Prezenterka przyzwyczaiła nas do prostych, blond włosów oraz delikatnych fal. Teraz jednak zdecydowała się na pewną radykalną zmianę.

Karolina Szostak przeszła w ostatnich latach ogromną metamorfozę. Okazuje się jednak, że to nie koniec zmian. Tym razem prezenterka zaszalała z fryzurą. Główną inspiracją była stylizacja Jennifer Lopez. 

Zobacz wideo Karolina Szostak usłyszała seksistowski komentarz:

Karolina Szostak: nowa fryzura

Niedawno prezenterka na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje obecnie ponad 155 tysięcy osób, udostępniła ciekawe zdjęcie. Widzimy na nim, że Szostak ma zupełnie inną fryzurę. Na jej głowie pojawiła się burza loków. Co ciekawe, prezenterka zestawiła je razem ze zdjęciem Jennifer Lopez. Podobieństwo jest zaskakujące! 

 

"Prawie jak siostry"

Nowa fryzura prezenterki wywołała falę pozytywnych reakcji. Jej fani nie kryli zachwytu. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Karoliny Szostak:

Super, prawie jak siostry i to bliźniaczki!
Bosko!
Chyba najładniej i najmłodziej w tej fryzurce.
Piękne loki!
Jak to się dzisiaj mówi... SZTOS!

Karolina Szostak - kariera

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych oraz dziennikarek sportowych w Polsce. Debiutowała w wieku piętnastu lat w programie 5-10-15. Od 2000 roku jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 także Polsat Sport News. W 2017 roku wydała swoją debiutancką książkę "Moja spektakularna metamorfoza", która została poświęcona głównie tematyce walki z otyłością. 

Przeczytaj także:

Więcej o: