Ela Romanowska w nowym, nietypowym kolorze włosów. "Wysiedziałam u fryzjera 5h"

Ela Romanowska, podobnie jak większość kobiet, również postanowiła szybko skorzystać z otwartych salonów fryzjerskich. Swoją małą metamorfozą podzieliła się na Instagramie. Nowa fryzura, a właściwie nietypowy kolor włosów bardzo spodobał się fankom. - Kolor cudo - pisały w komentarzach.

Ela Romanowska, po dwóch miesiącach spędzania czasu w domu, ponownie wraca na plan. Tą radosną dla niej nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Oprócz tego, aktorka pokazała swoją małą metamorfozę. Skorzystała bowiem z otwartych salonów fryzjerskich i udała się na wizytę, by odświeżyć i nieco odmienić kolor swoich włosów.

Zobacz wideo Ela Romanowska jako Krzysztof Krawczyk w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Ela Romanowska - nowa fryzura gwiazdy 

Ela Romanowska postanowiła zaszaleć nieco z nową fryzurą i postawiła na odważny kolor popielatego blondu, w którym wygląda naprawdę świetnie. Okazuje się, że taki efekt wymagał czasu i mnóstwa pracy fryzjerki - aktorka spędziła w salonie fryzjerskim aż 5 godzin.

- Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba <3 Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres!!! Uczesanie? Warkocz lub koczek 'bylejaczek' i opaska. Na twarzy? Krem! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi duża frajdę! Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan pomyślałam: NARESZCIE!!! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałam 5h u fryzjera (...). I powiem Wam czuje się cudownie! - napisała Ela Romanowska na Instagramie.

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących jej nowego koloru włosów:

Wyglądasz super <3
Jaki boski kolor!
Kolor cudo 
Ślicznie Pani wygląda!

- pisały obserwatorki w komentarzach.

 
Więcej o: