Fryzury damskie 2020. Oto najmodniejsze propozycje na nadchodzące miesiące [ZDJĘCIA]

Jakie fryzury damskie będą modne w 2020 roku? Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, lecz nie masz pomysłu na fryzurę, przychodzimy z pomocą. Oto fryzury damskie, które znalazły się w trendach na nadchodzące sezony.
Zobacz wideo Szybki sposób na prostą, ale efektowną fryzurę

Fryzury damskie 2020 - różne wersje boba

Jedne z najmodniejszych propozycji wśród fryzur damskich w 2020 roku, to nieustannie cięcia typu bob, w różnych wariacjach. Krótsze fryzury nadal królować będą w trendach. Nic jednak dziwnego - są bardzo kobiece i pasują wielu typom urody, a także są łatwe w codziennej stylizacji. Jakie fryzury damskie typu bob będą najpopularniejsze w nadchodzących sezonach?

  • klasyczny bob - czyli włosy proste, równo skrócone do linii brody;
  • long bob - dłuższa wersja klasycznego boba sięgająca do obojczyków;
  • cool girl bob - krótka wariacja boba z pofalowanymi końcówkami;
  • blunt bob - wersja podkreślająca naturalne fale.
 

Fryzury damskie 2020 - powrót do lat 60. i 90.

Nie od dziś wiemy o tym, że moda lubi zataczać koło - zarówno jeśli chodzi o trendy odzieżowe, jak i trendy w stylizacji włosów. Fryzury, które były modne lata temu powracają w nowej, nieco odświeżonej wersji. Podobnie będzie i w nadchodzących sezonach, w których prym będą wiodły cięcia rodem z lat 60. i 90., o czym wspominał niedawno stylista fryzur, Maciej Maniewski. 
- Dominować będą lata 60. i 90., a także przełom lat 90. Styl disco, dynamiczne, lekkie fryzury - to zaczerpniemy z lat 90., natomiast lata 60. to bardzo wyraźne linie pazia, czyli krótsze fryzury i ciężkie, piękne, krótkie cięcia. Linia pazia będzie bardzo, bardzo modna także w przypadku dłuższych włosów. Wszędzie widoczne są też grzywki - gdy przesuniemy nieco grzywkę na bok, robi nam się Brigitte Bardot - powiedział Maciej Maniewski w programie DDTVN.

 
Więcej o: