Agnieszka Kaczorowska i jej nowa fryzura. Postawiła na ostre cięcie. Taka stylizacja włosów to hit na ten sezon!

Agnieszka Kaczorowska wybrała się ostatnio do fryzjera. Efektami wizyty pochwaliła się na Instagramie. Zmiana jest co prawda subtelna, ale za to jaki efekt! Aktorka postawiła na modną fryzurę long bob. Wygląda w niej z klasą i bardzo stylowo.

Agnieszka Kaczorowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka (znana z serialu TVP pt. "Klan") i była tancerka od lat wierna jest blond włosom, których długość jedynie delikatnie zmienia. Raz są dłuższe i sięgają za ramiona, innym razem krótsze.

Agnieszka Kaczorowska najwyraźniej zapragnęła lekkiej zmiany fryzury i wybrała się do fryzjera. Przypominamy, że salony fryzjerskie i kosmetyczne są otwarte od 18 maja. Efekty lekkiej metamorfozy aktorki możemy podziwiać na jej profilu na Instagramie oraz na profilu jej fryzjerki.

Zobacz wideo Superstylowa i prosta fryzura, czyli koczek:

Agnieszka Kaczorowska i jej nowa fryzura. Aktorka postawiła na modną stylizację włosów long bob

Agnieszka Kaczorowska skorzystała z tego, że salony fryzjerskie są już otwarte i od razu udała się do swojej ulubionej fryzjerki. Gwiazda pozostała przy swoim naturalnym kolorze włosów blond, jednak zdecydowała się na ich skrócenie. Agnieszka Kaczorowska postawiła na ostre cięcie i supermodną fryzurę long bob. To był strzał w 10!

Zmiana jest naprawdę bardzo subtelna, ale za to jaki daje efekt! Włosy wyglądają teraz na bardziej zdrowe, dobrze się układają, a aktorka wygląda bardzo stylowo. Sami zobaczcie i oceńcie:

 

Long bob - modna fryzura na sezon wiosna/lato 2020 [trendy]

Long bob to jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie. Nie dość, że jest bardzo kobieca i stylowa, to w dodatku jest też uniwersalna i dodaje objętości. Taka modna fryzura bardzo często zwana jest również lob bądź też collarbone bob. To hit wśród stylizacji włosów na sezon wiosna/lato 2020. Jest to odmiana klasycznej i ponadczasowej fryzury bob. Różni się od niej tym, że włosy są nieco dłuższe.

Long bob to bardzo kobieca i stylowa fryzura, która w dodatku pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Jest to dość bezpieczna stylizacja włosów, bowiem nie są one ani zbyt krótkie, ani zbyt długie. Long bob to fryzura, która dobrze wygląda zarówno przy prostych, jak również przy kręconych włosach. Jej kolejną zaletą jest to, że jest naprawdę łatwa w ułożeniu. 

Long bob - jak wygląda? Jak już wcześniej pisaliśmy, jest to po prostu przedłużona odmiana klasycznego boba. Włosy w takiej fryzurze sięgają mniej więcej do obojczyków. Przy takim cięciu ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Więcej o modnej fryzurze long bob:

Więcej o: