Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda. Jej nowa, odmładzająca fryzura to hit na ten sezon!

Katarzyna Skrzynecka postanowiła przejść lekką metamorfozę. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami wizyty u niego pochwaliła się na Instagramie. Katarzyna Skrzynecka podcięła swoje włosy i postawiła na modną, odmładzającą fryzurę bob. Trzeba przyznać, że wygląda teraz rewelacyjnie.

Katarzyna Skrzynecka zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka i jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od lat wierna jest włosom koloru blond, których odcień jedynie delikatnie zmienia. Podobnie jest również z długością jej pukli. Raz sięgają ramion, innym razem są lekko krótsze. Zmiany te zawsze są jednak delikatnie.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Katarzyna Skrzynecka i jej nowa, modna fryzura bob, która odejmuje lat

Katarzyna Skrzynecka wykorzystała to, że od zeszłego poniedziałku (18 maja) otwarte są salony kosmetyczne i fryzjerskie. Aktorka udała się do swojego fryzjera i przeszła lekką metamorfozę. Efektami wizyty u specjalisty pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani byli zachwyceni. Nie dziwimy się. My również jesteśmy.

Katarzyna Skrzynecka podcięła swoje włosy i postawiła na niezawodną klasykę, czyli modną fryzurę bob. To hit na ten sezon! Taka modna fryzura bob jest nie tylko bardzo kobieca i stylowa, ale odejmuje również lat! Sami zobaczcie. Delikatna zmiana, ale za to jaki efekt!

 

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni

Fanom aktorki bardzo przypadła do gustu jej nowa, modna, odmładzająca fryzura bob. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej.

Nowa fryzura, pięknie.
Prześlicznie.
Pięknie pani wygląda.
Jakoś jest pani nie do poznania na tym zdjęciu, ale ładnie.
Rewelacja pani Kasiu.

Fryzura bob - jak wygląda? 

Fryzura bob to jedna z najbardziej klasycznych i ponadczasowych damskich fryzur do włosów krótkich. Polega na skróceniu ich jednolicie do wysokości brody. W takiej fryzurze bardzo często tył głowy dodatkowo wygolony jest maszynką. Im niżej, tym włosy są coraz krótsze. Bob może występować w kilku wersjach:

  • klasyczny bob: może mieć dodatkowo grzywkę,
  • bob chiński: wszystkie włosy są ścięte do jednej długości, a sięgają delikatnie poniżej linii szczęki,
  • bob z lat 60.: włosy są ścięte do jednej długości i sięgają powyżej linii szczęki,
  • asymetryczny bob: włosy z tyłu głowy są krótsze, a cała fryzura przypomina od tyłu literę A.

Fryzura bob to świetne rozwiązanie dla dojrzałych kobiet. Tak krótko obcięte włosy dają bowiem efekt odmładzający.

Fryzura bob - komu pasuje? Do jakiej twarzy jest odpowiednia?

Bob jest jedną z najbardziej uniwersalnych fryzur. Pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy, przy czym najmniej paniom o wyjątkowych szczupłych i małych buziach. W szczególności zalecamy taką fryzurę bob dojrzałym kobietom, ponieważ optycznie odejmuje ona lat.

Jak dopasować długość fryzury bob do kształtu twarzy?

  • twarz owalna, pociągła: najlepsza będzie długość do brody,
  • twarz okrągła: najlepiej wybrać fryzurę bob, która będzie sięgać kilka centymetrów poniżej brody,
  • twarz kwadratowa: postaw na boba o długości za brodę oraz z włosami wycieniowanymi z przodu.
Więcej o: