Wiktoria Gąsiewska w nowym kolorze włosów. Postawiła na hit wśród koloryzacji. "Nie poznałabym cię"

Wiktoria Gąsiewska postanowiła rozjaśnić swoje włosy. Popularna aktorka postawiła na hit wśród koloryzacji, czyli miodowy blond. Gwiazda w nowym kolorze włosów wygląda bardzo stylowo.

Wiktoria Gąsiewska postanowiła skorzystać z tego, że salony fryzjerskie i kosmetyczne są już otwarte, więc udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Aktorka młodego pokolenia postawiła na nowy, jaśniejszy kolor włosów i to był strzał w 10! Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Wiktoria Gąsiewska i jej nowy kolor włosów. Aktorka postawiła na miodowy blond

Wiktoria Gąsiewska postanowiła delikatnie rozjaśnić swoje włosy, które teraz mają kolor miodowego blondu. Długość pozostawiła bez zmian, tylko delikatnie podcięła końcówki. Naszym zdaniem zmiana ta zdecydowanie jest na plus. Nowy, jaśniejszy kolor włosów dodał klasy i stylu aktorce. 

 

Wiktoria Gąsiewska ma teraz blond włosy. Fani zachwyceni

Wiktoria Gąsiewska zapytała swoich fanów o ocenę jej nowego koloru włosów. Wśród komentarzy pod zdjęciem aktorki próżno szukać tych negatywnych.

Torpeda! Piękny kolor, a włosy wyglądają zdrowo i mega lśniące! Piękna Wiktoria.
Aż niepodobna jesteś! Dodali ci lat!
Wiki normalnie nie poznałabym cię... Ślicznie wyglądasz!!!!
Przepiękna.

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów Wiktorii Gąsiewskiej.

Miodowy blond - modny kolor włosów

Miodowy blond to modny kolor włosów, na punkcie którego oszalały kobiety. To jeden z najbardziej modnych obecnie odcieni Jest bardzo stylowy i kobiecy, do tego ożywia twarz i dodaje uroku. W dodatku wygląda bardzo naturalnie i odmładza. Dlatego też jest doskonałym rozwiązaniem dla dojrzałych kobiet.

Miodowy blond to kolor włosów, który jest bardzo twarzowy, subtelny i kobiecy. Jak wygląda? Jest połączeniem tradycyjnego blondu z delikatnym, jasnym brązem. Kolor ten odmładza i łagodzi rysy twarzy, jak większość blondów. Miodowy blond to bardzo naturalny odcień, dlatego idealnie nadaje się dla kobiet, które nie lubią zbyt odważnych i rzucających się w oczy kolorów włosów.

Komu pasuje ten modny miodowy blond, a komu nie? Jak go osiągnąć? Odpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Więcej o: