Włosy bronde: poznaj najmodniejszą koloryzację ostatnich sezonów [ZDJĘCIA]

Bronde to koloryzacja, która od jakieś czasu cieszy się ogromną popularnością. Jest niezwykle kobieca, pasuje do różnych typów urody i fryzur. Dowiedz się więcej na temat włosów bronde i zobacz w naszej galerii zdjęć, jak prezentuje się taka koloryzacja.

Bronde to ciekawa kombinacja brązu i blondu. Od jakiegoś czasu robi ogromną furorę na Instagramie i Pitereście. Możemy spotkać się z opinią, że bronde to doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie mogą zdecydować się, czy chcą być brunetkami czy blondynkami. 

Zobacz wideo Halejcio pokazała, jak farbuje włosy:

Bronde włosy: stylowa mieszanka

Taka koloryzacja sprawi, że twoje włosy będą wyglądały na lekko muśniętych słońcem. Zdaniem wielu osób uzyskany efekt przypomina sombre lub ombre. Jest to jednak zupełnie inna technika. Dowiedz się więcej na jej temat i zobacz w naszej galerii zdjęć, jaki efekt możesz uzyskać. 

Co ciekawe, to jeden z nielicznych trendów, który jest dedykowany zarówno posiadaczkom jasnych, jak i ciemnych włosów. W czym tkwi jego sekret?

Jeśli zdecydujesz się na taką koloryzację, bazą dla mieszanki będzie jeden kolor - brąz lub blond. W przypadku blondynek wykonuje się brązowe delikatne pasemka, a w przypadku brunetek blond. Można wykorzystać kilka odcieni. Najważniejsze jest to, by były one do siebie zbliżone. 

 

Bronde włosy: dla kogo?

Koloryzacja bronde zapewnia efekty optycznego zagęszczenia włosów. Dlatego jest to świetne rozwiązanie dla pań, którym marzy się większa objętość pasm. Warto wspomnieć, że najlepsze rezultaty uzyskuje się na włosach o jednolitym kolorze, które nie były farbowane. Jeśli zdecydujesz się na koloryzację bronde, nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji. Dzięki niej twoje włosy będą piękne i lśniące, co zapewni jeszcze bardziej spektakularny. 

Przeczytaj także: 

Więcej o: