Cleo zaskoczyła fanów nową fryzurą. Pokazała się w grzywce. "Jaka ślicznotka!"

Cleo zaprezentowała się swoim fanom w nowej odsłonie - w innej fryzurze. Piosenkarka postawiła na grzywkę i włosy upięte wysoko w niedbały koczek. W takim wydaniu wygląda bardzo stylowo!

Cleo jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie eksperymentują z włosami. Piosenkarka od lat wierna jest temu samemu kolorowi - blond. Również fryzura, w tym długość włosów, pozostają niezmienne. Cleo zazwyczaj nosi swoje długie pukle albo upięte w wysoki kucyk, albo związane w warkocz. Jedynym urozmaiceniem fryzury popularnej piosenkarki są dodatki do włosów np. w postaci kolorowych tasiemek, efektownych spinek, czy opasek.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Cleo i jej nowa fryzura. Piosenkarka ma grzywkę

Tym razem jednak Cleo zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Piosenkarka postanowiła bowiem pokazać, jak wygląda w grzywce. Fani są zachwyceni. Nie dziwimy się. My również jesteśmy.

Cleo w nowej fryzurze i z grzywką wygląda bardzo stylowo i z klasą. Zmiana jest naprawdę delikatna, ale za to jaki daje efekt! Różnica w wyglądzie bardzo duża. Sami zobaczcie i oceńcie. Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Zwróćcie również uwagę na resztę włosów Cleo. Piosenkarka upięła je w wysoki i niedbały koczek. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

 

Cleo w grzywce. Fani zachwyceni

Nowa fryzura i grzywka Cleo nie mogły przejść niezauważone przez fanów piosenkarki. Pod jej zdjęciem od razu pojawiły się komplementy od zachwyconych internautów.

Jeju, jaka ślicznotka!
Piękne zdjęcie!
Ale śliczna!

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Cleo. Zgadzacie się z ich opiniami?

Więcej o: