Małgorzata Socha zaskoczyła szaloną fryzurą i odważnym makijażem. W takim wydaniu raczej jej nie widujemy. "Jak nastolatki"

Małgorzata Socha zaprezentowała się swoim fanom w dość odmienionym wydaniu. Aktorka postawiła na szaloną fryzurę z różowymi pasemkami oraz mocny makijaż. Fani byli zachwyceni.

Małgorzata Socha raczej nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka od wielu lat wierna jest długim blond włosom. Tym razem jednak postanowiła nieco zaszaleć z wyglądem, i z fryzurą, i z makijażem. Dlaczego? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Małgorzata Socha zaskoczyła fryzurą i odważnym makijażem na urodzinach Joanny Koroniewskiej

Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą i odważnym makijażem. Okazją do tego był 42. urodziny innej aktorki, Joanny Koroniewskiej. Impreza miała klimat lat 80. i takie właśnie miały być również stylizacje gości.

To dopiero były urodziny! Szał! Asieńko jeszcze raz wszystkiego najwspanialszego! Bądź cały czas tak pozytywnie zakręcona i radosna!!!

- napisała na Instagramie Małgorzata Socha.

Aktorka mocno natapirowała swoje długie, blond włosy, przeczesała na jeden bok i dodatkowo przyczepiła kilka różowych pasm. W takim wydaniu raczej jej nie widujemy!

Małgorzata Socha dodatkowo postawiła na wyrazisty makijaż, w którym pierwsze skrzypce grały mocno podkreślone i pomalowane na różowo oczy. Jak wam się podoba Małgorzata Socha w takim niecodziennym wydaniu?

 

Małgorzata Socha zaszalała z fryzurą i makijażem. Fani zachwyceni

Z licznych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem aktorki, wynika, że jej chwilowa metamorfoza bardzo przypadła do gustu internautom. 

Cóż za metamorfoza.
A ja najpierw myślałam, że to powrót Violetty Kubasińskiej.
Wow, wystrzałowo.
Jak nastolatki.

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy internautów.

Więcej o: