Botoks na włosy: prosty zabieg, który zdziała cuda? [Efekty, cena]

Botoks na włosy to zabieg, który wykonaym w wielu dobrych salonach fryzjesrkich. Jego głównym zadaniem jest odbudowa struktury włosów oraz przywrócenie im zdrowego wyglądu. Jaka jest jego cena? Gdzie wykonać ten zabieg? Podpowiadamy.

Botoks na włosy w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Nie należy jednak mylić z zabiegami medycyny estetycznej, w trakcie których wstrzykuje się tę substancję w różne części ciała. W tym przypadku jest to działanie nieinwazyjne, a kurację wykonacie w wielu salonach fryzjerskich. 

Zobacz wideo Rzeżucha na włosy: dlaczego warto ją jeść?

Botoks na włosy - efekty, co warto wiedzieć?

Jego głównym celem jest odbudowa zniszczonej struktury włosa. W trakcie zabiegu stosuje się preparat, który uzupełnia niedobory między otoczką a korą włosa. W jego skład wchodzą:

  • kwas hialuronowy;
  • kolagen;
  • jagody Acai.

Jakie efekty zapewnia zabieg? To przede wszystkim przywrócenie włosom zdrowego i pięknego wyglądu. Osoby, które zastosowały botoks na włosy, twierdzą, że dzięki temu stały się one gładkie, lśniące i miękkie. Co więcej, znacznie lepiej się układają. 

Botoks na włosy: cena, czas zabiegu

Cena zabiegu zwykle waha się w przedziale od 120 do 200 złotych. Jest to oczywiście uzależnione od miejsca, w którym go wykonujemy. Drugi ważny czynnik wpływający na jego koszt to długość włosów. Wiadomo, że w przypadku tych dłuższych będzie on większy. Ile trwa zabieg? Zwykle radzi się, by zagospodarować na niego od 30 do 40 minut. 

Warto wspomnieć, że zabieg możemy wykonywać o każdej porze roku. Przed wyborem salonu, w którym skorzystamy z usługi, warto wcześniej poczytać opinie innych klientów. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: