Kasia Tusk ma nową fryzurę. Sama obcięła sobie grzywkę. "Wątpliwej jakości efekt fryzjerskiej ekspresji"

Kasia Tusk pochwaliła się na swoim blogu "Makelifeeasier" delikatną zmianą fryzury. Popularna blogerka postawiła na modną w tym sezonie grzywkę na boki. Naszym zdaniem zmiana jest na plus.

Kasia Tusk jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska już od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym uchyla rąbka tajemnicy również ze swojego życia prywatnego. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 367 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - warkocz bez plecenia:

Kasia Tusk i jej nowa fryzura. Blogerka sama obcięła sobie grzywkę

Kasia Tusk zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska blogerka od lat wierna jest długim blond włosom, które zazwyczaj nosi rozpuszczone i z przedziałkiem na środku.

Tym razem jednak Kasia Tusk postanowiła lekko odmienić swoją fryzurę. Popularna blogerka postawiła na modną grzywkę. Co więcej Kasia Tusk sama ją sobie obcięła. Efekt końcowy możecie zobaczyć na blogu gwiazdy. Blogerka postawiła na modną w tym sezonie delikatną grzywkę na boki. Jak wam się podoba taka subtelna metamorfoza? Zmiana jest naprawdę ledwo widoczna, ale naszym zdaniem Kasia Tusk z taką samodzielnie obciętą grzywką wygląda bardzo dobrze.

Do podziwiania, zamiast pikniku, macie więc wątpliwej jakości efekt fryzjerskiej ekspresji. Mojej WŁASNEJ fryzjerskiej ekspresji, jakby ktoś pytał. Gdy napatrzycie się już na moją grzywkę, to zwróćcie też uwagę na kolczyki.

- napisała na blogu Kasia Tusk.

 
Więcej o: