Anna Starmach już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła swoje włosy. Jej nowa fryzura odmładza

Anna Starmach przeszła ostatnio delikatną metamorfozę. Popularna jurorka programów kulinarnych obcięła swoje włosy i postawiła na supermodną fryzurę bob. Wygląda w niej bardzo stylowo, kobieco i młodziej.

Anna Starmach zapragnęła delikatniej zmiany, więc udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Popularna polska kucharka i jurorka programów kulinarnych postanowiła obciąć swoje długie włosy (wcześniej sięgały jej trochę poniżej ramion). Gwiazda postawiła na bardzo modną w tym sezonie fryzurę bob. I wygląda rewelacyjnie! Sami zobaczcie i oceńcie.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura, czyli warkocz bez plecenia:

Anna Starmach i jej nowa fryzura. To modny bob

Anna Starmach wykorzystała, że salony fryzjerskie oraz kosmetyczne są już otwarte i udała się do fryzjera. Gwiazda przeszła delikatną metamorfozę, ponieważ niewiele obcięła swoje długie włosy. Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Anna Starmach w nowej fryzurze wygląda bardzo kobieco, stylowo i młodziej!

Anna Starmach postawiła na modną w tym sezonie fryzurę bob. To klasyczne i uniwersalne rozwiązanie, które pasuje większości kobietom, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Fryzura bob to włosy, które sięgają mniej więcej długości brody. Anna Starmach dodatkowo postawiła na romantyczne fale. I to był strzał w 10! Warto równie wiedzieć, że taka modna fryzura bob odmładza, dzięki czemu zalecana jest dojrzałym kobietom.

 

Anna Starmach pokazała się w nowej fryzurze. Fani zasypali ją komplementami

Naszym zdaniem nowa fryzura Anny Starmach to zdecydowanie zmiana na plus. Podobną opinię mają również fani gwiazdy, którzy zasypali ją komplementami pod najnowszym zdjęciem.

Śliczna pani Ania i taka naturalna.
Ale ładne.
Idealny kolor.
Pięknie! Najważniejsze podobać się sobie samej.

Modna fryzura bob - komu pasuje?

Fryzura bob to jedna z najbardziej modnych stylizacji włosów w sezonie wiosna/lato 2020. Jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Jej największych atutem jest to, że pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Co więcej taka fryzura bob optycznie odejmuje lat, także w szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym.

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy?

  • twarz okrągła: najlepiej postawić na fryzurę bob, sięgającą kilka centymetrów za brodę,
  • twarz pociągła: tutaj zalecana długość włosów to do brody,
  • twarz kwadratowa: włosy powinny sięgać za brodę. Warto również, aby były lekko wycieniowane z przodu, co optycznie wysmukli twarz.
Więcej o: