Anna Mucha w zaskakującej fryzurze. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! "Nie poznałam"

Anna Mucha zaskoczyła fanów swoją nową fryzurą. Aktorka zaprezentowała się im w krótkich włosach i z długą grzywką, gładko zaczesaną na bok. Nie wiadomo jednak, czy to tylko chwilowa charakteryzacja, czy jednak zmiana na stałe.

Anna Mucha ostatnimi czasy zdecydowanie nie eksperymentowała z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka od kilku miesięcy nosiła długie, brązowe włosy, które sięgały jej poniżej ramion. Tym razem jednak gwiazda bardzo zaskoczyła, pokazując się w nowej, odważnej fryzurze. Aktorka postawiła na ostre ciecie. 

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura, czyli warkocz bez plecenia:

Anna Mucha i jej nowa fryzura. Aktorka pokazała się w krótkich włosach

Anna Mucha zaskoczyła ostatnio fanów swoim najnowszym zdjęciem. Poszło o nową fryzurę aktorki. Gwiazda opublikowała bowiem na Instagramie fotografię, na której widzimy ją w bardzo krótkich włosach i z długą grzywką zaczesaną gładko na bok. Kolor włosów (brązowy) pozostał bez zmian. Jak wam się podoba Anna Mucha w takiej krótkiej fryzurze?

Czas na truskawki.

- napisała Anna Mucha obok zdjęcia, ale zdecydowana większość internautów patrzyła nie na owoc, a na nową, zaskakującą fryzurę gwiazdy.

Nie wiadomo, czy te krótkie włosy, które możemy podziwiać na najnowszym zdjęciu aktorki, to jej nowa fryzura, czy tylko chwilowa charakteryzacja na potrzeby sesji zdjęciowej. Tak czy siak, naszym zdaniem takie krótkie włosy dodały aktorce charakteru i pazura. 

 

Anna Mucha obcięła włosy? Fani zachwyceni

Pod najnowszym zdjęciem Anny Muchy od razu posypały się komentarze fanów aktorki. Część z nich pytała, czy to zmiana na stałe. Inni zaś komplementowali wygląd gwiazdy.

Ale czad fota.
Nie poznałam.
Sztos zdjęcie. Kocham truskawki!
Bosko.
Więcej o: