Wiemy, jakich kosmetyków do włosów używa księżna Kate. Kupicie je w Polsce za ok. 40 zł

Księżna Kate może się pochwalić pięknymi i gęstymi włosami, któe zawsze wyglądają nienagannie. Jaki jest zatem jej sekret? To kosmetyki pielęgnacyjne. Wiemy, jakie.

Księżna Kate może się pochwalić bardzo dobrym wyczuciem stylu. Jej sposób ubierania się można określić skromnym, ale też kobiecym i eleganckim. Księżna Kate gdziekolwiek się tylko pojawi, tam zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Już nieraz udowodniła, że nie ma żadnego problemu z tym, aby nosić ubrania nie tylko od światowej sławy projektantów, ale również i te, które można kupić w popularnych sieciówkach. I to w atrakcyjnych cenach!

Księżna Kate stanowi więc inspirację dla wielu kobiet z całego świata. I to nie tylko ze względu na swoje zawsze trafione stylizacje, ale również ze względu na fryzury czy makijaż. Wiemy, jaki jest sekret zawsze pięknej i bujnej stylizacji włosów księżnej Kate. To kosmetyki, które dostaniecie również w Polsce. I to nie wydając na nie fortuny!

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura, czyli warkocz bez plecenia:

Księżna Kate i sekret jej pięknych włosów. Te produkty kupicie również w Polsce

Uzupełnieniem świetnych stylizacji księżnej Kate zawsze są nienaganne fryzura oraz elegancki makijaż. Kobieta może się przy tym pochwalić pięknymi, zadbanymi i gęstymi, długimi włosami, które zazwyczaj nosi rozpuszczone. Nic dziwnego, że chętnie się nimi chwali. Zdecydowanie ma czym.

Jaki jest zatem sekret pięknych włosów księżnej Kate? Okazuje się, że są nimi kosmetyki marki Charles Worthington. Kobieta szczególnie upodobała sobie serię "Thicker&Fuller": szampon i odżywkę.

Pewnie myślicie, że te kosmetyki do włosów, których tak chętnie używa księżna Kate kosztują fortunę? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, ich cena waha się w okolicach 40 zł. Po drugie, dostaniecie jej w popularnej drogerii w Polsce, czyli w Hebe.

Więcej o: