Doda obcięła włosy? Fryzura, w której się zaprezentowała, robi furorę. "Myślałam, że to Pamela Anderson"

Doda zaskoczyła ostatnio odmienioną fryzurą. Gwiazda postawiła na krótkie, blond włosy i delikatną grzywkę zaczesaną na boki. Jak się okazuje, to tylko peruka. Ale naszym zdaniem w takiej krótkiej fryzurze Doda wygląda rewelacyjnie.

Doda od dłuższego czasu stawia na naturalność. Jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek stara się jak najmniej malować. Podobnie jest również w przypadku jej fryzury. Doda stawia na naturalny kolor włosów, czyli jasny brąz. Nosi je teraz długie, zazwyczaj rozpuszczone. Piosenkarka zaskoczyła ostatnio swoich fanów nowym zdjęciem, na którym zaprezentowała się w krótkich włosach koloru blond.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura, czyli warkocz bez plecenia:

Doda obcięła włosy? Piosenkarka pokazała się w krótkiej fryzurze

Doda opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym widzimy ją w krótkich blond włosach, z cienką grzywką zaczesaną na boki. Czyżby piosenkarka zdecydowała się na tak dużą metamorfozę? Nie. Okazuje się, że to tylko peruka. Naszym zdaniem Doda w takich krótkich włosach wygląda bardzo dobrze: jednocześnie z pazurem i z klasą. A wam jak się podoba piosenkarka w takim nowym, dość zaskakującym wydaniu?

 

Doda z nowej, zaskakującej fryzurze. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Pod zdjęciem, na którym Doda zaprezentowała się w krótkich blond włosach od razu posypały się komentarze. Przy czym zdecydowana większość z nich to były komplementy. Oto niektóre z nich:

Myślałam, że to Pamela Anderson.
Taka fryzura ci pasuje! A zielony kolor oczu kozak! Idealnie.
Nasza Marilyn Monroe.
Ale sztos. Platynowy blond i ten kolor oczu.
Więcej o: