Patrycja Kazadi już tak nie wygląda. Ma nowy kolor włosów. Została blondynką. "Zjawiskowo"

Patrycja Kazadi pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. Gwiazda postanowiła mocno rozjaśnić włósy i teraz jest blondynką. Zmiana jest naprawdę duża, a efekt wow!

Patrycja Kazadi jest jedną z tych gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Piosenkarka i aktorka miała już na głowie różne kolory oraz długości włosów. Przez ostatnie miesiące postawiła jednak na naturalność i nosiła długie, ciemnobrązowe włosy. Tym razem jednak zapragnęła zmiany. I to jakiej! Patrycja Kazadi postanowiła rozjaśnić swoje włosy i teraz jest znowu blondynką. Naszym zdaniem nowy kolor dodał jej charakteru i pazura. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Stylowa, modna i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Patrycja Kazadi i jej nowy kolor włosów. Gwiazda została blondynką

Patrycja Kazadi opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione na jednej z warszawskich ulic. Gwiazda ma na sobie piękny komplet: marynarkę i eleganckie spodnie w kolorze pastelowego fioletu. Do tego sandałki na obcasie i niewielką torebkę. Naszą uwagę zwraca jednak co innego.

Patrycja Kazadi mocno rozjaśniła swoje długie włosy, które teraz są koloru blond. Dodatkowo upięła je w dwa wysokie kucyki. Jak wam się podoba gwiazda w takim nowym wydaniu? My raczej nie rozpoznalibyśmy jej na ulicy.

 

Patrycja Kazadi rozjaśniła włosy. Jej blond robi furorę wśród fanów

Najnowsze zdjęcie Patrycji Kazadi nie przeszło niezauważone wśród jej fanów. Internauci wprost zasypali gwiazdę komplementami, chwaląc jej stylizację i fryzurę.

Zjawiskowo.
Jaki cukiereczek. Stylówa wymiata.
Cudowna.
Uwielbiam cię w blond.
Wow cudna, śliczna fryzura.

To tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Patrycji Kazadi. A wy w którym wydaniu ją wolicie: w naturalnym, ciemnym kolorze włosów, czy jako blondynkę?

Więcej o: