Magdalena Stużyńska i jej nowa fryzura. Gwiazda postawiła na ostre cięcie. Taka modna fryzura odmładza

Magdalena Stużyńska przerzła ostatnio dużą metamorfozę. Jej efekty możemy podziwiać na Instagramie gwiazdy. Aktorka obcięła swoje włosy i postawiła na supermodną fryzurę bob, która optycznie odejmuje lat.

Magdalena Stużyńska to znana polska aktorka, którą obecnie możecie najbardziej kojarzyć z popularnego serialu na Polsacie pt. "Przyjaciółki". Gwiazda jest jedną z tych, które zdecydowanie nie eksperymentują z wyglądem, w tym z fryzurami. Od lat wierna jest długim blond włosom. Tym razem jednak zapragnęła zmiany i postawiła na ostre cięcie. Magdalena Stużyńska ma teraz modną fryzurę bob.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - warkocz bez plecenia:

Magdalena Stużyńska i jej nowa modna fryzura bob

Magdalena Stużyńska kilka dni temu wybrała się do fryzjera, a efektami tej wizyty pochwaliła na Instagramie. Aktorka postanowiła mocno obciąć swoje długie włosy. Tym samym postawiła na supermodną w tym sezonie wiosna/lato 2020 fryzurę bob. Widać też, że Magdalena Stużyńska odświeżyła swój kolor włosów - blond i pozbyła się odrostów. Jak wam się podoba ta metamorfoza? Naszym zdaniem nowa fryzura bob odmłodziła aktorkę i dodała jej stylu i dziewczęcego uroku.

 

Modna fryzura bob - komu pasuje?

Fryzura bob to jedna z najbardziej modnych stylizacji włosów w sezonie wiosna/lato 2020. Jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Jej największych atutem jest to, że pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Co więcej taka fryzura bob optycznie odejmuje lat, także w szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym.

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy?

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy? Oto kilka prostych podpowiedzi:

  • twarz okrągła: najlepiej postawić na fryzurę bob, sięgającą kilka centymetrów za brodę,
  • twarz pociągła: tutaj zalecana długość włosów to do brody,
  • twarz kwadratowa: włosy powinny sięgać za brodę. Warto również, aby były lekko wycieniowane z przodu, co optycznie wysmukli twarz.
Więcej o: