Paulina Krupińska już tak nie wygląda. Gwiazda ma nową fryzurę i modną grzywkę

Paulina Krupińska przeszła ostatnio delikatną metamorfozę. Gwiazda podcięła swoje włosy, odświeżyła ich kolor i teraz nosi modną, długą grzywkę na bok. Naszym zdaniem w nowej fryzurze wygląda bardzo stylowo i dziewczęco.

Paulina Krupińska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna prezenterka i od niedawna prowadząca poranny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" od lat wierna jest długim włosom koloru ciemnego brązu. Tym razem jednak gwiazda zapragnęła delikatnej zmiany. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty i swojej subtelnej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Paulina Krupińska i jej nowa fryzura. Gwiazda postawiła na modną grzywkę na bok

Paulina Krupińska postanowiła delikatnie odmienić swoją fryzurę. Gwiazda podcięła i wyrównała swoje końcówki. Odświeżyła również kolor, który teraz jest bardziej intensywny, a same włosy dzięki temu bardziej błyszczące i zdrowo wyglądające.

Paulina Krupińska postawiła również na modną, długą grzywkę na bok. Jak wam się podoba prezenterka po tak delikatnej metamorfozie? Naszym zdaniem zmiana zdecydowanie na plus. Paulina Krupińska w nowej fryzurze wygląda bardzo dziewczęco, stylowo i zalotnie.

Wyjście do fryzjera luksusowa sprawa nie tylko ze względu na bycie mamą, ale ostatnimi czasy z wiadomych powodów. Kochani, kto z was już skorzystał i jest gotowy na lato?

- zapytała swoich fanów na Instagramie Paulina Krupińska. 

 

Paulina Krupińska ma nową fryzurę i grzywkę. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów prezenterki nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem, na którym Paulina Krupińska zaprezentowała swoją nową fryzurę, od razu posypały się liczne komplementy od zachwyconych fanów. Oto niektóre z nich:

Piękny kolor. Ślicznie pani pasuje.
Piękna.
Kolor super, długość super, wszystko super.
Pięknie wyglądasz w tej fryzurze.
Więcej o: