Anna Lewandowska i jej nowa fryzura. Gwiazda skróciła swoje włosy i rozjaśniła. "Fenomenalnie!"

Anna Lewandowska po długiej przerwie w końcu wybrała się do fryzjera. Gwiazda postanowiła delikatnie skrócić swoje długie włosy, grzywkę oraz rozjaśnić je. Efekt? Wygląda teraz bardzo stylowo i z klasą.

Anna Lewandowska ma za sobą intensywne dwa miesiące. Popularna polska trenerka i żona Roberta Lewandowskiego na początku maja tego roku urodziła córkę Laurę, swoje drugie dziecko. Od tego czasu regularnie pokazuje na swoich profilach w mediach społecznościowych nie tylko uroki, ale również i trudy macierzyństwa.

Gwiazda ostatnio postanowiła trochę czasu przeznaczyć dla siebie i zmienić coś w wyglądzie. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Fani byli pod wrażeniem delikatnej metamorfozy Anny Lewandowskiej. My również jesteśmy.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Anna Lewandowska i jej nowa fryzura

Anna Lewandowska, która przez ostatnie kilka miesięcy nie miała możliwości udać się do salonu, w końcu wybrała się do fryzjera. Gwiazda postanowiła delikatnie odświeżyć swoją fryzurę: podcięła końcówki i obcięła długą, prostą grzywkę. Do tego rozjaśniła część włosów, stawiając na efekt ombre.

Jak wam się podoba Anna Lewandowska po tak delikatnej metamorfozie? Naszym zdaniem zmiana jest zdecydowanie na plus. Włosy gwiazdy wyglądają teraz zdrowo, są błyszczące, a sama trenerka prezentuje się w nowej fryzurze bardzo kobieco i stylowo. Sami zobaczcie:

 
Mama i zasłużone wychodne. Wiecie, o czym mówię? Czasem wydaje mi się, że mamy mają dodatkową moc... Ba! Uważam, że wszystkie KOBIETY ją mają! Serio!!! Na co dzień to umiejętność robienia kilkunastu rzeczy naraz, a dodatkowo skrupulatne planowanie każdego dnia i myślenie o innych, a dopiero na końcu o sobie. Dziś nadeszła u mnie ta chwila kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie... Co ja piszę... potrójnie. Ach, i kawa wypita w ciszy. I pytanie do was drogie mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie?

- podzieliła się swoją refleksją na Instagramie Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska podcięła włosy i grzywkę. Rozjaśniła również końcówki. Fani zachwyceni

Fani nie mogli przejść obojętnie obok nowej fryzury Anny Lewandowskiej. Pod zdjęciem gwiazdy od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Oto niektóre z nich:

Super, Ania!
Fenomenalnie!
Więcej o: