Krótkie fryzury lato 2020. Modne cięcia, które działają odmładzająco

Krótkie fryzuru już od kilku sezonów cieszą się sporą popularnością, jednak to latem 2020 będę prawdziwym stylizacyjnym hitem. Szybko schną, są proste w układaniu i nie wymagają wielu zabiegów - nic dziwnego, że kobiety tak je uwielbiają. Oto krótkie fryzury na lato 2020, które optycznie odmładzają i dodają dziewczęcego uroku.
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Jakie fryzury będą modne latem 2020? W tym sezonie stawiamy na lekkość, wygodę i dziewczęcy look. Krótkie, niewymagające długich i mozolnych stylizacji fryzury, to absolutny trend tego sezonu. Co więcej, krótkie fryzury to fantastyczny pomysł, jeśli marzymy o metamorfozie na letnie, upalne miesiące. 

Krótkie fryzury lato 2020 - na pazia

Kiedyś obcinano tak niemal wszystkie dzieci, a teraz jest hitem wśród cięć u kobiet. Fryzura na pazia to obecnie absolutny hit! Niektórzy nazywają to cięcie również "grzybkiem", ze względu na równą grzywkę mocno skrócony tył. Fryzura ta najlepiej sprawdzi się u kobiet o prostych oraz delikatnie falowanych włosach, szczupłej twarzy oraz delikatnej urodzie. 

Krótkie fryzury lato 2020 - pixie cut

Pixie cut o fryzura, która już w latach 60. ubiegłego wieku była niezwykle popularna wśród kobiet. Dziś, ta legendarna fryzura ponownie pojawia się we włosowych trendach niemal każdego sezonu. Fankami tego cięcia są największe światowe gwiazdy - w tym Kate Perry, Anne Hathaway czy Jennifer Lawrence. Ta stylizacja to ponadczasowy klasyk, niczym mała czarna w naszej garderobie. To świetna propozycja szczególnie dla kobiet o regularnych rysach twarzy. 

Krótkie fryzury lato 2020 - bob w bardzo krótkiej wersji

Bob to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych fryzur wśród kobiet na całym świecie. Jest łatwa w utrzymaniu i stylizacja, a w dodatku pasuje niemal każdej kobiecie. Od kilku sezonów, ogromną popularnością cieszy się long bob, jednak na lato 2020 fryzjerzy proponują znacznie krótszą wersję boba - tego sezony włosy mają sięgać połowy policzka lub maksymalnie za uszy. 

Więcej o: