Natalia Kukulska już tak nie wygląda. Obcięła włosy i ma grzywkę. Jej nowa, modna fryzura odmładza!

Natalia Kukulska przeszła ostatnio metamorfozę. Piosenkarka skróciła swoje włosy, stawiając na modną fryzurę bob oraz grzywkę. Teraz wygląda młodziej i zalotnie.

Natalia Kukulska zapragnęła zmiany w wyglądzie i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przez ostatnie kilka miesięcy popularna polska piosenkarka nosiła długie włosy za ramię. Teraz postanowiła je skrócić. Dodatkowo obcięła również grzywkę. Tym samym Natalia Kukulska postawiła na modną i odmładzającą fryzurę bob. Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - warkocz bez plecenia:

Natalia Kukulska i jej nowa fryzura. Piosenkarka ścięła włosy i postawiła na modną grzywkę oraz fryzurę bob

Natalia Kukulska zrelacjonowała na swoim Instagramie, a dokładnie na Instastory wizytę u fryzjera. Piosenkarka obcięła swoje długie włosy, które teraz sięgają jej linii brody. Tym samym postawiła na modną fryzurę bob. Do tego obcięła również grzywkę i zrobiła loki.

Jak wam się podoba Natalia Kukulska w takiej nowej fryzurze? My jesteśmy zachwycone. Piosenkarka wygląda w niej młodziej i dziewczęco. W dodatku nowa fryzura dodała jej pazura.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska fot. screen: Instagram/natalia.kukulska

Modna fryzura bob - komu pasuje?

Fryzura bob to jedna z najbardziej modnych stylizacji włosów w sezonie wiosna/lato 2020. Jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Jej największych atutem jest to, że pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Co więcej taka fryzura bob optycznie odejmuje lat, także w szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym.

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy?

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy? Oto kilka prostych podpowiedzi:

  • twarz okrągła: najlepiej postawić na fryzurę bob, sięgającą kilka centymetrów za brodę,
  • twarz pociągła: tutaj zalecana długość włosów to do brody,
  • twarz kwadratowa: włosy powinny sięgać za brodę. Warto również, aby były lekko wycieniowane z przodu, co optycznie wysmukli twarz.
Więcej o: