Fryzury 2020 damskie półdługie - najbardziej modne i stylowe cięcia do włosów średnich

Fryzury 2020 damskie półdługie to: long bob, fale lub loki, warkocze oraz bun lift. Przed wami zestawienie najbardziej modnych stylizacji włosów na ten sezon.

Fryzury 2020 damskie półdługie - przeglądasz tysiące stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Już nie musisz. Specjalnie dla ciebie zebrałyśmy najbardziej gorące trendy, jeżeli chodzi o fryzury damskie do włosów półdługich, inaczej średnich. 

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Fryzury 2020 damskie półdługie - long bob

Long bob to jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie lato 2020. Nie dość, że jest bardzo kobieca i stylowa, to w dodatku jest też uniwersalna i dodaje objętości. Bardzo często zwana jest również lob bądź też collarbone bob. To hit wśród stylizacji włosów na sezon lato 2020. Jest to odmiana klasycznej i ponadczasowej fryzury bob. Różni się od niej tym, że włosy są nieco dłuższe, sięgają mniej więcej do obojczyków.  Przy takim cięciu ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Long bob - jak wygląda? To bardzo kobieca i stylowa fryzura, która w dodatku pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Jest to dość bezpieczna stylizacja włosów, bowiem nie są one zbyt krótkie, ani też zbyt długie. Long bob to fryzura, która dobrze wygląda zarówno przy prostych, jak również przy kręconych włosach. Jej kolejną zaletą jest to, że jest naprawdę łatwa w ułożeniu. 

Fryzury 2020 damskie półdługie - romantyczne fale i loki

Modne fryzury damskie półdługie to również fale i loki. W tym przypadku nie ma większego znaczenia ich wielkość czy struktura. Mogą być gęste i drobne, bądź też duże i bardzo delikatne. Taka fryzura dodatkowo doda naszym włosom objętości i pięknie uniesie je u nasady. Najbardziej modne do włosów półdługich są fale w stylu retro, czyli delikatne, romantyczne i bardzo kobiece.

Fryzury 2020 damskie półdługie - warkocze

Modne fryzury damskie półdługie to również warkocze. Do takich stylizacji włosów powinno się mieć jednak nieco dłuższe pasma. Do łask powracają również kucyki, jednak nie w klasycznej wersji w stylu końskiego ogona, tylko zebrane nisko tuż nad karkiem. Do tego w sezonie lato 2020 roku wciąż bardzo modne będą duże, efektowne spinki do włosów i mocno zdobione opaski.

Fryzury 2020 damskie półdługie - bun lift

Modna fryzura damska do włosów półdługich to również bun lift. Jak wygląda taka stylizacja włosów? To po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki.

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Więcej o: