Wiktoria Gąsiewska w naturalnym wydaniu i kręconych włosach. Fani zachwyceni. "Uuu, jaka Shakira!"

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda w naturalnie kręconych włosach. Zdaniem jej fanów lepiej niż w wyprostowanych. Zgadzacie się z nimi?

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak jej włosy wyglądają, gdy nie są wyprostowane. Aktorka z natury ma bowiem mocno kręcone pasma. Fani nie mogli wyjść z zachwytów. Niektórzy porównywali ją nawet do znanej piosenkarki Shakiry.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Wiktoria Gąsiewska pokazała się w naturalnym wydaniu i w kręconych włosach

Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka młodego pokolenia, znana przede wszystkim z popularnego serialu "Rodzinka.pl", od lat wierna jest bardzo długim włosom, których kolor jedynie delikatnie zmienia. Raz jest jaśniejszy, innym razem ciemniejszy. Zmiany te jednak zawsze są bardzo subtelne i ledwo widoczne. Tym razem Wiktoria Gąsiewska pokazała, jak jej włosy wyglądają, gdy nie są wyprostowane. Aktorka z natury ma bowiem mocno kręcone pasma.

Zakręcona dziewczyna, dosłownie i na głowie. Przesyłam buziaki.

- podpisała swoje zdjęcie na Instagramie Wiktoria Gąsiewska.

Jak wam się podoba aktorka w takim naturalnym wydaniu? My jesteśmy zachwycone. Kręcone włosy dodały Wiktorii Gąsiewskiej bardziej zalotnego wyglądu i pazura.

 

Wiktora Gąsiewska w kręconych włosach. Fani zachwyceni

Zdjęcie, na którym Wiktoria Gąsiewska pokazała się w naturalnie kręconych włosach, bardzo przypadło do gustu jej fanom, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod fotografią. Oto niektóre z nich:

Przepięknie ci w naturalnych włosach! Nie prostuj nigdy.
Sztosik kręcone włosy.
Ślicznie ci w nich.
Uuu, jaka Shakira!
Więcej o: