Fryzury 2020 damskie półdługie. Stylizacje, które działają jak lifting i odmładzają

Masz półdługie włosy i zastanawiasz się, jaka fryzura najlepiej sprawdzi się, by optycznie odjąć sobie lat? Wcale nie musisz decydować się na drastyczne cięcia, by odmienić swój wizerunek. Oto upięcia, które zadziałają jak lifting.

Choć niektórzy podchodzą do tego stwierdzenia z dużym dystansem, to jest to fakt. Odpowiednia fryzura może zadziałać na twarz niczym lifting i odmłodzić optycznie nawet o kilka lat. Jeśli jesteś posiadaczką półdługich włosów, wcale nie musisz decydować się na drastyczne cięcia. Istnieje kilka fryzur, których upięcie zajmie ci niewiele czasu, a efekt będzie naprawdę imponujący. Jeśli szukasz fryzur, które zadziałają niczym lifting bez użycia skalpela, oto kilka inspiracji.

Zobacz wideo Efektowny i łatwy do wykonania warkocz bez plecenia

Fryzury 2020 damskie - półdługie włosy

Gładki, elegancki kucyk

Kucyk jest niezwykle elegancką i do tego kobiecą fryzurą. Ponadto, gdy włosy są gładko i mocno związane z tyłu, działają jak mini lifting. Taka fryzura podkreśla kości policzkowe, a nawet delikatnie wygładza skórę na czole. Co więcej, jest prosta w wykonaniu, a włosy zebrane na czubku głowy, dodają dziewczęcego uroku i odejmują lat.

Bun lift

Bun lift to fryzura, którą pokochały kobiety w każdym wieku. Coraz częściej w takim koczku pojawiają się również gwiazdy na czerwonym dywanie. Nic jednak dziwnego, gdyż włosy w bun lift są uniesione do góry, a sam koczek ciasno zawiązany, dzięki czemu, uczesanie "przeciwstawia się" grawitacji i podnosi owal twarzy. 

Klasyczny warkocz dobierany

To upięcie zaczyna się na czubku naszej głowy i w sposób pionowy tworzy ciasno zaplecioną fryzurę, dzięki czemu działa na twarz jak delikatny lifting. Ponadto warkocz to niezwykle dziewczęca fryzura, która optycznie odejmuje lat. Aby nadać jej jeszcze bardziej romantycznego charakteru, poluźnij sploty i wypuść pasemko przy twarzy. 

Więcej o: