Kasia Tusk i jej nowa fryzura. Postawiła na modną grzywkę curtain bangs. Pokazała też, jak sama obcina sobie włosy

Kasia Tusk samodzielnie obcięła sobie grzywkę i zrelacjonowała to na Instagramie. Przy okazji poinstruowała swoich fanów krok po kroku, jak to zrobiła. Zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na zmianę fryzury.

Kasia Tusk już od wielu lat z sukcesami prowadzi bloga Makelifeeasier. Zdecydowanie można ją zaliczyć do grona najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska na swojej stronie bardzo chętnie i często uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 368 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy. Tym razem Kasia Tusk zaprezentowała wszystkim swoją nową fryzurę, której sama jest autorką. Blogerka postawiła na modną grzywkę curtain bangs. 

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Kasia Tusk i jej nowa fryzura. Blogerka sama obcięła sobie grzywkę

Kasia Tusk zapragnęła ostatnio delikatnej zmiany. W tym celu sama obcięła sobie grzywkę. Relację z tego zdała na swoim Instagramie, a dokładnie na Instastory, przy okazji instruując swoich obserwatorów krok po kroku, jak samodzielnie obciąć grzywkę.

Kasia Tusk postawiła na bardzo modną w tym sezonie grzywkę typu curtain bangs, czyli dłuższą i zaczesaną na boki. To idealna fryzura dla tych wszystkich kobiet, które chcą ukryć zbyt wysokie czoło, ale boją się gęstej i prostej grzywki. W dodatku curtain bangs jest dużo łatwiejsza w ułożeniu.

Kasia Tusk zdradziła, dlaczego obcięła grzywkę

Przy okazji Kasia Tusk zdradziła również, czemu zdecydowała się na zmianę fryzury.

(...) Bo z rozbrykanym dzieckiem jest mi wygodniej z taką fryzurą. Wiele kobiet po urodzeniu dziecka ścina włosy, bo przy ciągłym pochylaniu się, skakaniu czy karmieniu tak jest po prostu łatwiej. Ja bardzo lubię swoje długie włosy, ale grzywka opadająca na oczy była już trochę irytująca.

- wyjaśniła na swoim Instagramie Kasia Tusk.

Blogerka dodała również, że do samodzielnego obcinania grzywki używa ząbkowym nożyczek. Dokładną instrukcję krok po kroku wraz ze zdjęciami znajdziecie TUTAJ.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

Więcej o: