Anna Lewandowska i jej nowa fryzura. "Boskie". Fanki chcą taką samą stylizację włosów

Anna Lewandowska przeszła ostatnio delikatną metamorfozę. Gwiazda lekko zmieniła swoją fryzurę. Teraz prezentuje się bardzo stylowo i kobieco, a jej włosy są gęste i błyszczące.

Anna Lewandowska postanowiła delikatnie odmienić swój wygląd, a dokładnie fryzurę. W tym celu udała się do jednego z warszawskich salonów. Efekty tej wizyty możemy podziwiać na Instagramie fryzjera, w którego ręce oddała się polska trenerka i żona Roberta Lewandowskiego. My jesteśmy zachwycone tą delikatną metamorfozą. Fani Anny Lewandowskiej również.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - warkocz:

Anna Lewandowska i jej nowa fryzura

Anna Lewandowska postanowiła delikatnie odświeżyć swoją fryzurę: podcięła końcówki i obcięła długą, prostą grzywkę, którą zaczesuje również na boki. Do tego rozjaśniła część włosów, stawiając na modny efekt sombre.

Jak wam się podoba Anna Lewandowska po tak delikatnej metamorfozie? Naszym zdaniem zmiana jest zdecydowanie na plus. Włosy gwiazdy wyglądają teraz zdrowo, są błyszczące, a sama trenerka prezentuje się w nowej fryzurze bardzo kobieco i stylowo. Co więcej odmieniona stylizacja i kolor włosów wyglądają bardzo naturalnie. Sami zobaczcie:

 

Anna Lewandowska odświeżyła fryzurę. Fani zachwyceni

Pod nagraniem, na którym salon fryzjerski zaprezentował efekty subtelnej metamorfozy Anny Lewandowskiej, od razu posypały się ochy i achy. Nowy wygląd trenerki bardzo przypadł do gustu internautom, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach.

Piękny subtelny efekt.
Ania śliczna i fryzurka twarzowa. Super sombre, a dla zespołu dudahairdesign brawo za wykonanie, jak zawsze pełen profesjonalizm, top of the top.
Boskie.
Też takie chce.
Więcej o: