Iwona Burnat już tak nie wygląda. Gwiazda "Żon Hollywood" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania!

Iwona Burnat, znana z "Żon Hollywood", zapragnęła zmiany w wyglądzie, więc postawiła na nową fryzurę. Gwiazda już nie jest blondynką. Zdaniem jej fanów w ciemnych włosach wygląda lepiej.

Iwona Burnat urodziła się w Chicago, a jej rodzice byli Polakami. O celebrytce zrobiło się głośno po tym, jak wzięła udział w bardzo popularnym programie "Żony Hollywood", w którym pokazywała, jak wygląda jej bajkowe życie. Iwona Burnat była również uczestniczką niedawnej edycji programu "Ameryka Express". Towarzyszył jej mąż, Reggie Benjamin. Celebrytka zaskoczyła właśnie wszystkich swoją nową fryzurą. Jest kompletnie nie do poznania! Ale czy to zmiana na lepsze? Fani nie mają wątpliwości.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Iwona Burnat z "Żon Hollywood" i jej nowa fryzura. Już nie jest blondynką!

Iwona Burnat do tej pory znana była ze swojej burzy długich blond loków. Gwiazda zapragnęła jednak zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Iwona Burnat przeszła ogromną metamorfozę i teraz trudno ją rozpoznać.

Celebrytka zrezygnowała z blondu i mocno przyciemniła swoje włosy, które teraz mają brązowy kolor. Długość pasm pozostawiła bez zmian. Jak wam się podoba Iwona Burnat w takim zaskakującym wydaniu? Naszym zdaniem nowy, ciemny kolor włosów dodał jej pazura, wyrazistości i charakteru. Sami zobaczcie i oceńcie:

 

Iwona Burnat z "Żon Hollywood" przefarbowała włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Iwony Burnat. Pod jej zdjęciem, na którym gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze i ciemnych włosach od razu posypały się komplementy. Jak się okazuje, zdecydowanej większości internautów celebrytka w ciemnych włosach bardziej się podoba niż w blond.

Bosko!
O wiele lepiej.
Super, lepiej niż w blondzie.
Peruka na bank, ale mega pasuje.
Więcej o: