Joanna Moro już tak nie wygląda. Postawiła na odważny kolor włosów. "W blond ci o wiele lepiej"

Joanna Moro zapragnęła zmiany w swoim wyglądzie. Postawiła więc na nowy kolor włosów. Jaki? Różowy!

Joanna Moro zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka od lat wierna jest blond włosom, których jedynie długość delikatnie zmienia. Ostatnio nosiła półdługie włosy do ramion. Teraz jednak postawiła zafundować sobie metamorfozę. Jej nowy, odważny kolor włosów zaskakuje!

Joanna Moro i jej nowa fryzura. Aktorka postawiła na odważny kolor włosów

Joanna Moro w ostatni weekend wzięła udział w głosowaniu na prezydenta Polski. Na dowód tego pochwaliła się zdjęciem, zrobionym tuż po głosowaniu w Komisji Wyborczej. Na fotografii widzimy aktorkę z synem. Jednak największą uwagę zwraca nowa fryzura Joanny Moro.

Joanna Moro delikatnie skróciła swoje włosy i postawiła na odważną zmianę ich koloru. Swoje blond pasma przefarbowała na zaskakujący różowy kolor. Jak wam się podoba aktorka w takim odważnym wydaniu? Naszym zdaniem wygląda bardzo dziewczęco, zalotnie i młodziej.

 

Joanna Moro przefarbowała włosy na różowo. Jaka była reakcja jej fanów?

Jaka była reakcja fanów Joanny Moro na jej nowy, różowy kolor włosów? Co ciekawe zdecydowana większość z nich nawet nie zauważyła tej zmiany. Jedna z internautek wprost zapytała, czy aktorka ma nowy kolor włosów:

Czy mi się wydaje, czy ma pani różowe włosy? Bo widzę różowy odcień.

Inna zaś otwarcie przyznała, że woli aktorkę w blond włosach:

W blond ci o wiele lepiej.
Zobacz wideo Anna Gzyra-Augustynowicz pokazała różowe włosy i córeczkę Joanny Moro
Więcej o: