Ewa Wachowicz w zaskakującej fryzurze na lato. Już tak nie wygląda. "Suszarka nie będzie już potrzebna"

Ewa Wachowicz przyzwyczaiła nas do prostych blond włosów. Teraz postanowiła jednak nieco zaszaleć. Zobaczcie, jak prezentuje się gwiazda po letniej metamorfozie.

Ewa Wachowicz, Miss Polonia '92, pochwaliła się niedawno nową fryzurą. Okazuje się, że latem gwiazda stawia na naturalność. Z tego powodu na jej głowie pojawiła się burza pięknych loków. 

Ewa Wachowicz i jej nowa fryzura. "Naturalnie i pięknie!"

Wielu jej obserwatorów było zaskoczonych metamorfozą. Do tej pory pani Ewa miała zazwyczaj proste włosy. - Wakacyjnie! Koniec z suszarką i układaniem włosów! Niech będą jakie chcą - napisała pod zdjęciem gwiazda. Pod postem gwiazdy pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Są piękne! Może więcej suszarka nie będzie już potrzebna!
Naturalnie i pięknie!
Wniosek jest jeden: ma Pani piękne włosy.
Takie naturalne? Nigdy bym nie prostowała!
 
Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?

Ewa Wachowicz - kariera

Ewa Wachowicz to polska prezenterka, producentka i dziennikarka telewizyjna. W latach 1993-1995 była rzeczniczką rządu Waldemara Pawlaka. Sławę przyniosły jej jednak sukcesy, które osiągnęła w konkursach piękności. W 1992 roku została laureatka Miss Polonia. Reprezentowała także nasz kraj na konkursie Miss Świata, w którym zdobyła nagrodę trzeciej wicemiss.

W ostatnich latach największą pasją Ewy Wachowicz są kulinaria. Od jakiegoś czasu gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 138 tysięcy osób. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: